>

GÜZELLİK

Ô De L’orangerie

Fransız bahçelerindeki portakal çiçeklerinin taze kokusuyla huzur bulacağınız keyifli bir gezintiye çıkmaya hazır mısınız?
 
   
 
 
     

1969 yılında Lancôme; tazelik, heyecan ve sürprizin simgesi olan parfümü Ô de Lancôme’u kadınlarla buluşturduğunda, 40 yıl boyunca etkisini yitirmeyecek bir efsanevi sembol de yaratmıştı: Ô. 2010 yılında bu efsane Sicilya bergamotlarının tazeliğinin, çiçeklerin duyusallığıyla birleşmesiyle bir başka muhteşem kaçışı simgeleyen Ô d’Azur ile devam etti. Şimdi Ô efsanesinde yepyeni bir sayfa açılıyor: Ô de L’Orangerie; tazelik kokan yeni Fransız parfümü.

FİLİZLENEN PORTAKAL AĞACI ÇİÇEKLERİNE YAZILMIŞ BİR ŞARKI


Her anlarında tazelik hissini arayan kadınlar, Versay Sarayının bahçesindeki portakal ağaçları ve şelaleleri arasında kalan, zarif turunçgil bahçelerinden esinlenen Ô de L’Orangerie’nin tek bir dokunuşuyla portakal ağaçlarının gölgesinde huzur veren bir gezintiye çıkacak.

İMZA BİR ŞİŞE TASARIMI

Ô de Lancôme’un ünlü yeşil rengiyle temsil edilen “Lancôme tazeliği”, şişesinin yeni tasarımıyla modernleştirildi. Sonrasında Ô d’Azur, duyusallığı çağrıştıran güneş rengi ve ışıltılı tonu bu tasarıma ekledi. Bugünse, Ô de L’Orangerie, bir portakal çiçeğinin kalbini anımsatan taze ve narin bir mavi yeşil uyumu ortaya çıkarıyor.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı:


• 50 ml…113 TL
• 75 ml…135 TL
• 125 ml…169 TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>