>

GÜZELLİK

3 Saniyede Cildi Yatıştıran Nemlendirici Etki

Moisture Surge™ 100 Saat Etkili Nemlendirici, içerdiği aloe bioferment ve hyalüronik asit ile 3 saniyede cildi yatıştırırken 100 saat boyunca derinlemesine nem sağlıyor.
 
   
 
 
     

Cildi sürekli canlı, dolgun ve nemli tutmak, günlük cilt bakımının temelini oluşturuyor. Gelişen teknolojiyle, nemlendiriciler artık daha etkili ve uzun süreli sonuçlar sağlıyor. İşte bu noktada, tüm cilt tiplerine uygun olan Moisture Surge™ 100 Saat Etkili Nemlendirici, cildinizi 3 saniyede yatıştırırken 100 saat boyunca sürekli nem sağlayan, dolgunluk ve ışıltı kazandıran benzersiz bir formül sunuyor. Bu yenilikçi nemlendirici, cilt bakım rutininizi baştan aşağıya dönüştürmeye hazır.

MOISTURE SURGETM 100 SAAT ETKİLİ NEMLENDİRİCİ


Canlandırıcı, yağsız ve jel bazlı Moisture SurgeTM 100 Saat etkili nemlendirici, etkili içerikleriyle, dermatolog onaylı, hassas ciltlere uygun, alerji testinden geçmiş ve %100 parfümsüzdür. Moisture SurgeTM dolgun ve ışıltılı bir görünüm sağlarken cildi 3 saniyede yatıştırarak cildin 100 saat boyunca nemli kalmasına destek oluyor. Hava kirliliği, mevsim değişimi, mavi ışık, zararlı güneş ışınları, maske kullanımı, seyahatler, klima ve ısıtma gibi birçok faktör cildinizi kurutuyor. Bu yağsız jel-krem nemlendirici, günlük yaşamın neden olduğu nem kayıplarına karşı aloe bioferment ve hyalüronik asit içeriyor. Ayrıca, C ve E vitaminlerinden oluşan antioksidan karışım, cildinizi nem kayıplarına karşı koruyor, böylece cildiniz daha dirençli hale geliyor. Aynı zamanda, makyaj uygulaması için baz olarak kullanılabiliyor.

ÜRÜN İÇERİKLERİ

Birincil içerikler: Aloe bioferment ve hyalüronik asit kompleksi cildi nemlendirmeye ve sahip olduğu nemi tutmaya yardımcı oluyor.
- Aloe bioferment: 30 yılı aşkın fermantasyon teknolojisi araştırmasına dayanan bu nemlendirici içerik, aloe vera bitkisinden elde ediliyor. Daha sonra, 10 adımlı fermantasyon süreciyle biofermente hale dönüştürülüyor. Bu süreç, aktif maddeleri daha küçük moleküller haline getirir, böylece cilde daha iyi nüfuz etmelerini sağlar. Sonuç olarak, cildin nem tutmasına yardımcı olan besleyici bir madde elde edilir.
- Hyalüronik asit: Bu nem bağlayıcı madde, ideal nemlendirme için bir "nem rezervuarı" oluşturmaya yardımcı olur. Formül, hyalüronik asidin iki farklı moleküler ağırlığı ile karıştırılıyor.
İkincil içerikler: C ve E vitaminleri karışımı günlük nem kayıplarına karşı antioksidan koruma sağlamaya yardımcı olur.
- Aktive edilmiş aloe suyu: Saf suya aloe barbadensis yaprağı eklenir, ardından pozitif ve negatif iyonik yükleri tutacak şekilde süper şarj edilir.
- Otomatik Yenileyici Teknoloji: Aktive edilmiş aloe suyu ve kafein kullanarak, cildin kendi nemlendirme sistemini tetiklemeye yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?
- Sabah ve akşam temiz cilde veya makyajın üzerine aydınlatıcı etki için kullanın.
- Makyaj bazı olarak kullanılabilir.
- 5 dakikalık maske olarak kullanılabilir.
- Tırnak eti bakımı olarak kullanılabilir.
- Diz ve dirseklerdeki kuru noktaları nemlendirmek için kullanılabilir.

Formülün özellikleri
- Yağsızdır ve parfüm içermez.
- Dermatologlar tarafından test edilmiştir.
- Alerji testinden geçmiştir.
- Hassas ciltler için uygundur.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>