>

GÜZELLİK

Aşk Hikayenizi AVON Our Story ile Yeniden Yazın

AVON, 14 Şubat’ta aşk hikayenizi yeniden yaşamaya davet ediyor.
 
   
 
 
     

AVON uzmanlığıyla kadınlar ve erkekler için duygulara seslenen notaları bir araya getiren yeni Our Story parfüm, romantik anları zirveye çıkaracak. Avon’un sunduğu duygusal ve çekici parfümler, Sevgililer Günü için de ideal hediye seçenekleri olacak.

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası* AVON, geniş parfüm koleksiyonuna yenilerini ekledi. Romantizmin doruklarda yaşandığı Sevgililer Günü’nde Our Story ile çiftleri aşk hikayelerini yeniden keşfetmeye çağırıyor.

AVON Our Story kadın parfümü, bergamut aromasını duygusal yasemin kokusuyla bir araya getiriyor. Parfümün eşsiz kokusu, romantik vanilya ile harmanlanıyor. Hafif ve cazibe dolu parfüm, 14 Şubat’ı unutulmaz kılmak için de benzersiz bir armağan alternatifi oluyor.

AVON Our Story erkek parfümü, sofistike, modern ve kendinden emin erkeklerin vazgeçemeyeceği Sevgililer Günü hediyesi haline geliyor. Taze mandalina ve baştan çıkarıcı kehribarı buluşturan parfüm, zengin ve tropik vetiver karışımı ile tamamlanıyor.AVON Our Story Kadın Parfüm, 50 ml, 32 TL.
AVON Our Story Erkek Parfüm, 50 ml, 33,50 TL.
AVON Our Story Kadın Vücut Losyonu, 150 ml, 18,40 TL.
AVON Our Story Erkek Vücut Spreyi, 150 ml, 18,40 TL.
Kırmızı Karton Kutu, 5 TL.


Üstelik Sevgililer Günü kampanyası kapsamında AVON Our Story parfüm alana, Vücut Losyonu / Vücut Spreyi ve kırmızı hediye kutusundan oluşan set sadece 2 TL!

*Euromonitor 2012 Türkiye parfüm sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>