>

GÜZELLİK

Avon Anew Ultimate Supreme

Yaşlanmanın en ileri belirtileri ile savaşan.
 
   
 
 
     

AVON ANEW serisinin üstün cilt bakım teknolojisiyle geliştirilen yeni ileri performans kremi AVON ANEW ULTIMATE SUPREME krem, yaşlanma karşıtı ürünleri tercih edenlere güçlü bir performans sunuyor. Dekolte bölgesinde görülen 15 yaşlanma belirtisine* karşı savaşan krem, Tayland’a özgü siyah inci ve altın mineral özleriyle geliştirildi.

Sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt için Avon Anew Ultimate Supreme ileri performans kremi olarak zamana meydan okuyor. Yılların geçmesiyle ortaya çıkan ince çizgiler, derin kırışıklıklar, solgunluk, kuruluk, matlık, esneklik kaybı gibi sorunlara karşı Anew Ultimate Supreme krem, yepyeni formülü ile kadınları ciltlerini keşfetmeye davet ediyor.

15 yaşlanma belirtisinin hepsiyle aynı anda mücadele eden Avon Anew Ultimate Supreme**, 2 hafta içinde gözle görünür bir etki bırakarak farklılığını ortaya koyuyor. Nadir bulunan siyah inci ve altın mineralleriyle geliştirilen formül, cildin canlılığını koruyarak cildi yeniliyor. Aynı zamanda yüz hatlarını belirginleştirerek, derin kırışıklık görünümüne engel oluyor.

AVON Klinik Etkinlik ve Hücre Biyolojisi Enstitüsü Direktörü Uma Santhanam, “Anew Ultimate Supreme, dünyanın en değerli ve güçlü içeriklerinden Tavland özlü siyah incinin, altın özlü minerallerle geliştirilmesiyle elde edildi. Bu yeni krem, içeriğindeki ayrıcalıklı Celluvive Kompleksi sayesinde hasar görmüş cildi canlandırmada oldukça etkili” diyor ve ürünün farkını gözler önüne seriyor. Laboratuvarda Cellulive Kompleksi karışımında 24 saat bekletilen gülün, test sonucundaki canlı ve diri hali, Avon Anew Ultimate Supreme’in etkili sonuçlara yönlendireceğini de kanıtlıyor.

AVON Avon Ultimate Supreme, 50ml, kampanya fiyatı 30,95 TL

*15 yaşlanma belirtisi; ince çizgiler, derin kırışıklıklar, pigmentasyon, pürüzlü görünüm, foto yaşlanma, solgunluk, renk tonu düzensizliği, matlık, berraklık kaybı, kuruluk, esneklik kaybı, sıkılık kaybı, sarkık görünüm, yüz hatlarında belirsizlik ve hacim kaybı
**8 saatlik klinik testte gözlenen nemlendirici etkisine dayanır.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>