>

GÜZELLİK

AVON-Anew Serisinden Devrim

Anew Clinical ince çizgi görünümünü düzgünleştirici seri...
 
   
 
 
     

AVON ANEW Serisi 20 yıldır kadınların iç ve dış güzelliğini açığa çıkarıyor...

AVON’un kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW Serisi 20. yılında yeni, mucizevi ürünler geliştirmeye devam ediyor. A-F33 (Aminofill- 33) molekülü içeren ilk cilt bakım serisi olan ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri, cilt bakım alanında devrim yaratıyor.

Kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan AVON ANEW Serisi 20. yılını, cilt bakım alanında devrim yaratan bir ürünle kutluyor. AVON ANEW’un yeni üyesi ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri, içeriğindeki A-F33 (Aminofill- 33) sayesinde kırışıklık görünümüne kısa sürede, belirgin bir şekilde etki ediyor.

“Losyon” ve “Göz Çevresi Bakım Losyonu” olmak üzere iki üründen oluşan seri, ciltte genç görünüm sağlayan etkisi ile kendine güveni ve iç huzurunu dış güzelliğe yansıtıyor.

ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri, cilt bakımında devrim yaratan A-F33 (Aminofill-33) molekülünü içeren ilk seri olma özelliği taşıyor. AVON’un dünyaca ünlü cilt bakım araştırma firması NeoStrata ile geliştirdiği A-F33 içeren seri, ciltteki kolajeni aktive etmeye yardımcı oluyor. Kırışıklık görünümüne kısa sürede ve belirgin bir şekilde etki ediyor.

ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri Kullananların yüzde 100’ü kırışıklık* ve kazayağı** görünümünde düzgünleşme gözlemledi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>