>

GÜZELLİK

Bu yaz selülitlerize veda edin...

Türkiye’nin tek spa zinciri Sanda Day Spa’da yazın korkulu rüyası selülitlere son!
 
   
 
 
     
Sahip olduğu 6 halkasının her birinde özgün bir konseptle misafirlerini ağırlayan ve Uzakdoğu’dan farklı masaj alternatifleri sunan SANDA DAY SPAlar, yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde özel masajlarıyla ve bakım programlarıyla yaza hazırlanmanıza yardımcı olacak.

DAY SPA alışkanlığını İstanbullular’a kazandıran ve üyeler dışında dışarıdan misafirlere de hizmet veren Hillside işletmesindeki SANDA DAY SPAlar’da; özellikle Specially For Her masajı, yaza hazırlananların yoğun ilgisini görüyor. Bitki ve çiçek özlü yağlarla karın, basen ve bacak bölgelerine uygulanan Specially For Her mikro dolaşımı hızılandırıyor, selülitlerin kırılmasını ve vücutdaki fazla suyun atılması sağlıyor. Ayrıca güneşe çıkmadan önce uygulatabileceğiniz Coffee Wrap ve Avocado Wrap vücut bakımları sayesinde ölü hücrelerinizden arınabiliyor ya da Refreshing Sunburn Relief’ le güneş banyosu sonrasında cildinizi serinletebiliyorsunuz.


SPA geleneğini vazgeçilmez bir alışkanlık haline getiren SANDA DAY SPA; İstanbul’da Hillside City Club-Etiler, Hillside City Club-Trio ve buzADA’da olmak üzere 3, Hillside Su’da 1 ve Hillside Beach Club-Fethiye’de 2 adet olarak, toplam 6 merkezde hizmet veriyor. SANDA DAY SPAlar’da Uzakdoğulu terapistlerin dokunuşları kişiyi şehrin yüksek temposundan uzaklaştırıyor, beden-ruh ve zihin üçlemesini rehabilite ediyor. Yaz aylarında iş yoğunluğundan tatile zaman bulamayan ve güneydeki SANDA SPAlar’ın tadını çıkaramayan şehir insanlarını forma sokan SANDA DAY SPAlar’ın büyüleyici ve huzur verici atmosferi, konuklarını bir saatlik tatile çıkmış gibi hissettiriyor.

SANDA DAY SPA – ETİLER: 0212 352 23 33
SANDA DAY SPA – TRIO: 0216 472 00 72Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>