>

GÜZELLİK

Cildiniz doğal renginde!

Max Factor Colour Adapt fondöten ile doğal renginizi maskelememek artık sizin elinizde!
 
   
 
 
     
2007 kış sezonu kadını; gerçekçi, asi ve bireyselliğine çok daha fazla inanan, onu öne çıkaran bir profile sahip. Kalabalıktan ayrılmayı isteyen, bağımsız bir güç sembolü olarak karşımıza çıkıyor. Max Factor Colour Adapt fondöten de sezon kadınına istediği bireyselliği ön plana çıkarmasında yardımcı oluyor…


MAX FACTOR COLOUR ADAPT fondöten le size özel bir görünüm

Yüzümüzde çenemiz ile yanağımız arasında 3 farklı ton görmemiz mümkün. Eğer istediğiniz doğal ve kendinize özel bir makyaj ise o zaman bu ton farklılıklarını dikkate alan bir fondötene ihtiyacınız var demektir. İşte bu özelliği ile Max Factor Colour Adapt fondöten vazgeçilmezleriniz arasında yer alabilir. Çıplak cildinizin doğal renk değişimlerine adapte olarak; size özel mükemmel bir görünüm sağlar!

Tam kapsamlı, cilde pürüzsüz görünüm verecek fondötenler özellikle sonbahar aylarında makyaj çantamızın vazgeçilmezlerinden. Fondötenler gündüzleri doğal, geceleri dramatik görünüm elde etmekte mükemmel sonuca ulaşmamız için zemin hazırlar. Max Factor Colour Adapt fondöten lekeleri, gölgeleri ve düzensiz cilt tonlarını kamufle ederken, cildinizin doğal halini ön plana çıkarır. Max Factor Colour Adapt fondöten ile size özel mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Genellikle doğru fondötenin çene rengine uyan olduğu söylenir. Halbuki cildiniz, yanak ile çene arasında üç farklı tona sahip olabilecek şekilde farklılık gösterebilir. Sıradan bir fondöten kullanmak, genellikle cildin doğal renk değişimini düzleştirir ve maske gibi tek ton bir görünüme neden olur. Tek ton görünümünü önlemek içinse, birden farklı ton uygulamak durumunda kalabilirsiniz. Ama Max Factor Colour Adapt fondöten cildinizin tüm tonlarına ve alanlarına uyum sağlıyor; sadece size özel, kusursuz bir görünüm oluşturuyor! Max Factor Color Adapt cildin kendi ton paletinin %95’ine adapte olarak, sıradan bir fondötenden 4 kat daha fazla uyumluluk sağlıyor.

Cildiniz doğal renginde!

Max Factor Colour Adapt kusursuz bir görünüm oluşturmaya yardım eden küçük renk yansıtıcı parçaların yanı sıra, gelişmiş renk uyumlu parçacıklar da içerir. Bu parçacıklar, natürel bir görünüm için, cildin doğal ton değişimlerini yansıtır. Ayrıca içeriğinde yer alan elastomer adlı özel moleküller sayesinde de, cildinizde ipek gibi yumuşak bir doku oluşturur.

Bu özel formülü ile cildinizin kendi renk farklılıklarına uyum sağlayarak, sadece size özel kusursuz bir görünüm sağlayan Max Factor Colour Adapt fondöten ile doğal renginizi maskelememek artık sizin elinizde!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>