>

GÜZELLİK

Clean & Clear® Advantage® Serisi Ürünleri ile Temiz Cildinizin Keyfini Çıkarın

Clean & Clear® Advantage® serisi ürünler sivilceler üzerinde neden etkilidir?
 
   
 
 
     

Clean & Clear® Advantage® Serisi Ürünlerinin patentli formülündeki doğal içerik karışımı sivilceyle savaşır. Ölü hücreleri soyucu etkisiyle, gözenekte biriken ölü hücreleri soyarak ciltteki fazla sebumun ( yağ salgısının) atılmasını sağlayan ve gözeneğin tıkanmasını önlemeye yardımcı olan salisilik asit içerir.

CLEAN & CLEAR® ADVANTAGE™ SİVİLCE ÖNLEYİCİ GÜNLÜK YÜZ TEMİZLEME JELİ 150 ML


Gelişmiş teknolojisi sayesinde gözeneklerde biriken ve sivilceye neden olan yağ ve kiri derinlemesine temizler , böylece sivilce problemini kökten çözer . Her gün düzenli olarak kullanıldığı takdirde sivilcelerin gözle görülür şekilde azalmasına, ciltteki kızarıklıkların önlenmesine yardımcı olur ve ciltteki yağlanmayı dengeler .

Tavsiye edilen tüketici fiyatı 15,60TLCLEAN & CLEAR ADVANTAGE® S.O.S SİVİLCE JELİ ILE HIZLI ÇÖZÜM

Yüzünüzde son anda çıkan bir sivilcenin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Clean & Clear® ADVANTAGE®S.O.S Sivilce Önleyici Jel içerdiği özel maddeler sayesinde sivilcelere karşı hızlı etkilidir. Sivilce üzerine uygulandıktan sonra sadece 4 saat içinde sivilcenin görüntüsündeki rahatsız edici kızarıklığı azaltmaya başladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Cildi kurutmaz ve tahrişe yol açmadan hızla cildin yağ düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı :15,65TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>