>

GÜZELLİK

Dercos AMINEXIL SP94™

Vichy’den Saç dökülmesine karşı devrim yaratan moleküler bileşim Dercos AMINEXIL SP94™
 
   
 
 
     

Saçla ilgili yapılan araştırmalarda her 4 kişiden 3’ünün saçlarının düzenli olarak döküldüğü gözlemlenmiş, saç dökülmesi veya seyrelmesinin kişinin hayat kalitesi üzerinde olumsuz etkileri olduğu görülmüştür.Saçın sağlıklı olabilmesi için sağlıklı bir kök yapısı gerekmekte ancak zamanla kökü çevreleyen dokuların sertleşmesi kökü sıkıştırmakta ve kök tarafından üretilen saçta incelmeye yol açmaktadır. Bu durumda sıkışmış saç kökü, saç derisine tutunmakta güçlük çekmekte ve dökülmekte, zayıflayan saç kökü ise daha ince saç telleri üretmeye başlamakta ve saç seyrelmektedir.

Vichy Labovatuarlarında yapılan araştırmalar sonucu geliştirilen Dercos AMINEXIL SP94™ etkinliği Plaseboya* karşı kanıtlanan ilk üründür. Dercos AMINEXIL SP94™ içeriğinde yer alan saç dökülmelerine karşı Avrupa’da 1 numaralı Molekül* AMINEXIL® ile yepyeni bir devrim yaratmakta ve saç kökünün saç derisine tutunmasını güçlendirmektedir.

5 yıllık araştırmaların sonucunda ortaya çıkan patentli moleküler yenilik SP94™ ise saç kökünün kalbine nüfuz etmekte ve saç teli oluşumuna yardımcı olmaktadır.

Vichy Labovatuarlarında yapılan araştırmalardan sonra AMINEXIL®’in saç dökülmesini frenlediği ve SP94™’ün ise saç teli oluşumuna yardımcı olduğu görülmüştür.6 HAFTA SONUNDA SAÇ DÖKÜLMESİ FRENLENMİŞTİR: %74

DERCOS AMINEXİL SP94™ kullananlarda yapılan araştırmalarda 3 aylık kullanım sonucunda kadın ve erkeklerde %85 memnuniyet gözlemlenmiştir.

Hızlı ve kolay uygulanmasıyla VICHY DERCOS AMINEXIL SP94™ erkeklere ve kadınlara özel formülleriyle eczanelerde yer alarak Dercos güvenlik sözünü hatırlatmaktadır…


PLASEBO NEDİR?
Bir maddenin vücuttaki etkinliğini görmek için onu tamamen dış etkenlerden arındırarak test etmek gerekir.
Birbirlerine tamamıyla benzeyen (fiziksel, çevresel ve yaşam koşulları olarak) iki grup oluşturulur ve birine gerçek birine yalancı (içi boş) ürün verilir. Test sonunda grupların kendi içindeki değişimi değil, birbirleri arasındaki farka bakılır. Gerçek etkinlik bu şekilde anlaşılır.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>