>

GÜZELLİK

Detoksla tazelenin…

Richmond / Nua, Energy Of Life ve OWO işbirliğinde 12 – 29 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Detoks / Sağlıklı Yaşam Günleri’nde, yenilenmeye hazır olun.
 
   
 
 
     
Sağlıklı bir bedene kavuşmanızı sağlayacak detoks, Fulya Eyilik ve Banu Can denetiminde, yurtdışından gelecek yabancı uzmanlar eşliğinde yapılacak.


Amerika, Avrupa ve Meksika’da detoks programları uygulayan beslenme uzmanı ve Antiaging Queen olarak tanınan Jennifer Knot’ın yanısıra, holistik bakım ve meditasyon uzmanı Kimaya ve özel holistik bakım ve yoga hocası Christina yönetiminde yapılacak detoksla kendinizi zinde hissedeceksiniz.

3 , 5 ve 7 günlük programlar şeklinde uygulanacak detoksla, yaşamınızda yeni kararlar alacak, kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşacak, hayata yeniden merhaba diyeceksiniz.


Stresli iş ortamında çalışanlar, İstanbul gibi hava kirliliğinin yoğun olduğu kentlerde yaşayanlar, sigara içenler ve dumanına maruz kalanlar, alkol kullananlar, gençleşmek ve güzelleşmek isteyenler, karaciğerlerini rahatsız edebilecek kadar ilaç veya antibiyotik kulllananlar, kısa zaman içinde ameliyat olanlar ve genetik bir rahatsızlığı taşıma olasılığı olanlar detokstan olumlu faydalanabilir.

Sapanca Gölü’nün eşsiz manzarasına sahip Richmond / Nua’da, detoksla sağlıklı yaşama siz de bir adım atın.
İletişim: RICHMOND / NUA: 0 264 582 26 86

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>