>

GÜZELLİK

Emina Sandal’dan Yaemina Parfümü...

Emina Sandal’ın imzasıyla doğan, kadınların vazgeçilmezi olmaya aday yeni kozmetik markası Yaemina Türkiye’de ilk defa satışa sunuluyor…
 
   
 
 
     

Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin en başarılı starlarından Emina Sandal’ın yaratıcısı olduğu Yaemina markası, kadınların parfüm alışkanlıklarını değiştiriyor ve onlara yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. “En büyük hayaller, en büyük tutkularla gerçekleşir” düşüncesinden hareketle oluşturduğu Yaemina markası ile Emina Sandal, kadınların duygusal ve güçlü yönlerini aynı anda ortaya çıkarabileceklerini ve asıl önemli olanın da bu olduğunu söylüyor.
 Closer Swan City ile şehir aşkla kanatlanıyor!

Cevahir Alışveriş Merkezi Watsons mağazasında 03 Şubat Çarşamba günü, exclusive lansmanı gerçekleştirilen Yaemina markası üç ürün grubundan oluşuyor.

Yaemina Koleksiyonu; Loud alt markası altında birinden ferah dört ayrı esansa sahip body mist, body losyon serileri ve unutulmaz olmak isteyenler için tasarlanan Closer Swan City isimli eau de parfümden oluşuyor.

By Yaemina imzası ile doğan ve ilk defa Watsons mağazalarında satışa sunulacak Closer Swan City, tüm hisleri harekete geçiren kokusu ile modern, dinamik ve egzotik bir hava ile tarzınızı tamamlıyor. İçeriğindeki elma, turunçgil ve aşk dolu kırmızı meyvelerden gelen egzotizm ile vanilya ve yasemin çiçeklerinin saflığını birleştiren Closer Swan City, parfümün sınırlarını yeniden çiziyor. Closer Swan City, kadınsı imajını şişesiyle de yansıtırken her an göz önünde olan şehirli ve güçlü kadının duygusal yönünü de vurguluyor.

Loud body mist ve body lotion serileri ise özel formülü, sade ve hafif yapısı, cilde verdiği bahar tazeliği hissi ile tüm kadınların ruhuna hareket katıyor. Loud; Kiss, Love, Smile ve Dance seçenekleri ile tüm kadınlara canlılık, enerji ve mutluluk vadediyor.

YAEMINA Closer Swan City Eau De Parfüm Satış Fiyatı: 89,90 TL
YAEMINA Loud Body Mist Satış Fiyatı: 39,90 TL
YAEMINA Loud Body Lotion Satış Fiyatı: 39,90 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>