>

GÜZELLİK

Estetikte ameliyatsız da genç kalmak mümkün

Amerika’da yayınlanan araştırmaları nedeniyle 3 kez TÜBİTAK ödülü alan Profesör Erol Kışlaoğlu, PLAZMA JEL enjeksiyonu uygulamasıyla ilgili soruları yanıtladı.
 
   
 
 
     
Amerika’da yayınlanan araştırmaları nedeniyle 3 kez TÜBİTAK ödülü alan Profesör Erol Kışlaoğlu, küçük dokunuşlarla mucize yaratan yöntemleri Türkiye’de uygulayan ilk doktorlar arasında yer alıyor.

KENDİ KANINIZDAN ELDE EDİLEN PLAZMAJEL İLE YARIM SAATTE GENÇLEŞMEK MÜMKÜN

Ameliyatsız estetiğin belki de en önemli gelişmelerinden biri de yüz estetiğinde uygulanıyor.

Kırışıklık tedavisinde kesin sonuç getiren bu sistemde, hastanın kendi kanından özel bir yöntemle elde edilen PLAZMAJEL’in hastanın yüzüne uygulanması ile kırışıklıklar gideriliyor. Ve yüz daha canlı dolgun ve genç görünüyor.

Plazmajel diğer dolgu maddeleri göz önüne alındığında, hem daha naturel bir sonuç veriyor hem de hastanın kendi kanından elde edildiği için alerji yapması söz konusu olmuyor.

Bu sistem yüz ve dudak dışında alın, boyun ve el sırtında da uygulanıyor.


Türkiye’ de ilk kez duyulan PLAZMA JEL enjeksiyonunu uygulayan Prof DR. Erol Kışlaoğlu uygulamayla ilgili soruları yanıtladı.

Öncelikle PLAZMAJEL nedir?
Kısaca PLAZMAJEL kişinin kendi kanından elde edilen çok özel bir jeldir diyebiliriz.

Nasıl elde edilir?
Daha genç görünmek isteyen kişinin kanı alınarak özel bazı işlemlerden geçirildikten sonra PLAZMAJEL elde edilir. İşlemler tamamen steril şartlar altında yapılır.

Uygulama alanları nerelerdir?
PLAZMAJEL’ in yüzünüze enjeksiyonu ile yüzünüzdeki kırışıklıklar giderilir. Yüzünüz daha dolgun daha canlı daha genç görünür.
Özellikle dudak ve yanaklarda çok natürel bir gençlik ve yumuşaklık sağlar. Yüz ve dudakların dışında alın, boyun ve el sırtında da başarı ile uygulamaktayım.

Uygulama yaptıracak kişiden ne kadar kan alınıyor?
Kullanılacak bölgeye göre miktar tayin edilerek 10 ila 20 cc arasında kan alınıp PLAZMA JEL hazırlanır. Gerekirse rötuşlar için bir miktar fazla hazırlanarak dipfrizde dondurulur ve ihtiyaç olduğunda kullanılır.

Hazır dolgu maddelerine alternatif olması açısından avantajları nelerdir?
PLAZMAJEL’ in diğer dolgu maddelerine üstünlüğü kendi kanınızdan elde edildiği için alerji riski yoktur, çok natürel bir sonuç verir. Ayrıca hazır doldu maddelerine nazaran daha yumuşaktır.ayrıca tüm yüz, boyun ve el sırtında aynı seansta uygulanabilir. Böyle bir dolgu maddesi henüz piyasada yoktur ve bu miktar düşüldüğünde hazır dolgu maddelerine nazaran çok daha ekonomiktir.

Uygulamanın belli bir ömrü var mı?
Sağlanan sonuç 6 ay dayanır, 6 ay sonra tekrarlanabilir.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>