>

GÜZELLİK

Evde profesyonel saç bakımı

Sağlıklı ve güzel saçların yaratıcısı J. F. Lazartigue yıpranmış saçlara etkili çözümler sunuyor.
 
   
 
 
     


Sağlıklı ve güzel saçların yaratıcısı J. F. Lazartigue, Home Spa Essenial Duo With Bancoulier Oil Rich Serum ve Home Spa Essentia Duo With Tea Oil Delicate Serum ile yıpranmış saçlara etkili çözümler sunuyor.

Kalın telli saçlar için geliştirilen Home Spa Essenial Duo With Bancoulier Oil Rich Serum, içeridiği Bancoulier yağı ile kalın telli saçlarda meydana gelen yıpranmaları ortadan kaldırıyor. Polonezya Adaları’nda yetişen Bancoulier ağacının cevizlerinden elde edilen Bancoulier yağı, özünde bulunan temel yağ asitleri, A, P, E, B, vitaminleri ve serbest radikallere karşı bileşikler sayesinde saç tellerinin korunmasına destek veriyor. Yıpranmış saçları onarıyor ve yeni bozulmalara karşı besleyerek koruyor.
İnce telli saçlar için geliştirilen Home Spa Essentia Duo With Tea Oil Delicate Serum, içeriğindeki çay yağı ile cansızlaşmış ve zayıflamış saçları besliyor, onarıyor ve hacim kazandırıyor. Endonezya’da yetişen Camelia adlı çay ağacının meyvelerinden elde edilen çay yağı içeriğindeki temel yağ asitleri, B, C vitaminleri ve serbest radikallere karşı bileşikler sayesinde saça sağlıklı halini yeniden kazandırıyor. Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı oluyor.

Kalın ve ince telli saçlar için iki farklı formda geliştirilen serumlar evde kolayca uygulanabiliyor. Ambalaj içerisinde ürünler ile birlikte yer alan cam karıştırma kabı ve spatula yardımıyla hazırlanan serumlar, saç uzunluğuna ve durumuna göre farklı dozlarda hazırlanıyor. Şampuan öncesinde, kuru veya ıslak saç üzerine uygulanan, maske, saça uygulanıyor ve masaj yaparak iyice nüfuz etmesi sağlanıyor. Saçlar plastik film veya alüminyum folyo ile sarılarak 20 ila 30 dakika bekletiliyor ve iyice durulanarak serumdan arındırılıyor.

Ev ortamında profesyonel saç bakımı imkanı sunan J.F. Lazartigue saç bakım serumları tüm seçkin eczanelerde satışa sunuluyor.

Home Spa Essenial Duo With Bancoulier Oil Rich Serum Fiyatı: 350,00 YTL.
Home Spa Essentia Duo With Tea Oil Delicate Serum Fiyatı: 350,00 YTL


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>