>

GÜZELLİK

Hangi Tene Hangi Renk

Hangi tene hangi saç rengi? İşte cevabı...
 
   
 
 
     

Saçlarını boyatacak kadınlar önce kendi tenlerine uyacak tonlarını tespit etmelidirler. Tabi ki bu işlemi alanında uzmanlaşmış bir kuaförün gözetiminde yapmalı ve akabinde saçlarını boyatmalıdırlar. Saçlarını boyattıktan sonra hangi kıyafetleri uyumlu bir şekilde giyebileceğine ve makyajında nasıl tonlar kullanacağını artık birçok kuaförlerde bulunan makyaj uzmanlarına danışmalıdırlar.

HANGİ TENE HANGİ SAÇ RENGİ?

BEYAZ TENLİ


Saçlarını hemen hemen kızılın tüm tonlarını boyatabilirler. Bu kişilerin saçları düz, dalgalı, kısa, uzun farkı gözetmeksizin bakır tonlardan yaşlarını büyütmeyecek kadar bütün kızıl tonlara boyanabilir. Ama mutlaka saçlarda bir yansıma sağlayacak zemin tonuyla uygun ikinci bir kızıl tonu saça uygulatmalıdır.

BUĞDAY TEN

Rengine sahip kadınlar daha çok kahve tonlardan kızıl kahve tonlarını boyatıp içinde kızıl renk oyunları olan tonlar seçmelidirler. Ayrıca saçlarını kızıl tonlara boyatan esmer bayanlar saçlarını çok katlı kestirmemeli, bu rengi daha düz saçlarla birlikte kullanmalıdırlar.

ESMER TEN

Eengine sahip kadınlar bakır tonları modasını saçlarınızda uygulayabilirsiniz. Sarı ve sarıya yakın renklerden uzak durun. Saçlarınızın şekli hiç önemli değil siyah ve kızıl renk sizi her zaman şık gösterecek renklerdir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>