>

GÜZELLİK

Her Cildin İhtiyacı Farklıdır

Her ciltprobleminin çaresi farklıdır…Dertlerinizden tek ürünle kurtulamazsınız!
 
   
 
 
     

Neutrogena®’dan HerCildin İhtiyacına Göre Seriler

Tam olarak temizlenmeyen, kir, yağ ve ölü hücrelerdenarındırılmayan cilt, siyah nokta, parlama, sivilce gibi pek çok farklı problemin oluşmasına davetiye çıkarır. Hercilt probleminin çaresinin farklı olduğuna dikkat çeken Neutrogena, yenilenmiş serileri ile, sivilce, siyah nokta, parlamayada matlık gibi cilt problemlerine uygun ürünlerle cevap veriyor. 
Neutrogena®, dermatologlarlabirlikte geliştirilmiş yeni “Sivilce Karşıtı”, “ “Siyah Nokta Karşıtı”, “ParlamaKarşıtı” ve “Canlandırıcı” serileri ile cilt problemlerine özel çözümlersunarken, yağsız içerikleri, etkili formülleri ve kolay kullanımlı ambalajlarıile her cildin ihtiyacına uygun ürünler sunuyor.

Neutrogena® Sivilce Karşıtı Seri,Günlük Temizleme Jeli, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilt için sivilcelerlesavaştığı ve yenilerinin oluşumuna karşı cildi koruduğu klinik olarakkanıtlanmıştır. Yağsız formülüyle cildin doğal dengesinin korunmasına yardımcıolur. Sivilce Karşıtı Seri, Günlük Temizleme Jeli , Pürüzsüzleştirici PeelingJel, SOS Sivilce Jeli ve yağsız yüz nemlendiricisiden oluşan geniş ürünyelpazesi sivilcelerle savaşta etkili bakım seçenekleri sunuyor.

Neutrogena®Siyah Nokta Karşıtı Seri, etkin formülü ile ilk gündenitibaren tıkanmış gözenekleri açıyor ve siyah noktaların azalmasına yardımcıoluyor. Düzenli olarak kullanıldığında siyah noktaların azalmasına yardımcıolduğu gibi yeniden siyah nokta oluşumunu da engelleyen seri, gözenekleringörünümünü azaltıyor. Siyah NoktaKarşıtı Serisi, Günlük Peeling Jel, Siyah Nokta Temizleyici Tonik’denoluşuyor.

Neutrogena® Parlama Karşıtı Seri, cildindekiaçık gözenekler ve parlamadan şikayet edenler için ideal. Misket limonu içerenseri, yenilenmiş doğal Aloe Vera’lı formülü ile pürüzsüz bir cilt vadediyor.Ciltteki yağlanmayı gözle görülür oranda azaltan ve gözenekleri sıkılaştıran Parlama Karşıtı Seri; Temizleme Jeli vePeeling Jel olmak üzere iki etkili üründen oluşuyor. Cildi kurutmadan gün boyunca yağdan parlamasını önlüyor.

Neutrogena® Canlandırıcı Seriise, temiz, ferah ve ışıltılı bir cilde sahip olmakisteyen tüketiciler için geliştirildi. Eşsiz pembe greyfurt içeriği ile CanlandırıcıSeri;yüz temizleme jeli ,günlükpeeling jeli ve yağsız nemlendiriciden oluşuyor. Seri, canlandırıcı formülü ilecildi kurutmadan temizlerken pembe greyfurtlu içeriği ile de duyuları hareketegeçirerek cilde ferah bir his kazandırıyor. Yağsız formüllü nemlendiricisi ilecildi tazeliyor. Seri lekelenmeye eğilimli ciltler için de uygun olma özelliğiile ön plana çıkıyor.

 

Etiketler: Neutrogena, cilt, kadın
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>