>

GÜZELLİK

Her Kadın İçin En Doğru Parfüm Avon’da

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası AVON, kendi karakteriyle örtüşen doğru parfümü bulmak isteyen kadınlara geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.
 
   
 
 
     

Özgürlüğüne düşkün kadınlar Far Away’i, çekici yönünü öne çıkarmak isteyenler Rare’i, zarafetiyle dikkat çekenler Little Black Dress’i tercih ediyor.

AVON, her kadını kendi karakterini yansıtan doğru parfümü seçmeye davet ediyor. Zengin, farklı tarzlara ve kişiliklere uygun koleksiyonuyla kadınlara geniş bir seçme özgürlüğü sunan AVON’un her bir parfümü ile başka bir dünyaya kapı açmak mümkün.

Özgürlüğüne düşkün Far Away kadınları


Oryantal ve çiçeksi bir parfüm olan Far Away EDP, hayallerinin peşinden giden ve özgürlüğüne düşkün kadınları yansıtıyor. Sandal ağacı, yasemin ve frezya notalarının merak uyandıran egzotik birlikteliği, girdikleri her ortamda farklı ve özgün tarzıyla fark edilen kadınları tamamlıyor.

Çekiciliğiyle baş döndüren Rare kadınları

Hafiflik, çekicilik ve kalıcılığı bir arada sunan özel formülleriyle Rare serisi parfümler, dikkatleri üzerine çekmeyi seven ve çekicilikleriyle baş döndüren kadınların tercihi. Meyvemsi ve şipre aromasıyla farkını ortaya koyan Rare Amethyst EDP, menekşe, erik ve sandal ağacı ile benzersiz bir deneyim ve gün boyu kalıcılık vadediyor. Çekiciliğe romantik bir dokunuş ekleyen Rare Pearls EDP ise manolya, inci misk ve sandal ağacı notalarının cazibeli birleşiminden oluşan çiçeksi ve şipre bir parfüm.

Zarafet ve şıklığın temsilcisi Little Black Dress kadınları

Klasik ama modası hiç geçmeyen oryantal ve çiçeksi kokuların en güzel örneklerinden biri olan Little Black Dress EDP, egzotik çiçekler hanımeli ve yaseminin sandal ağacı ile ilgi çekici karışımından oluşuyor. Zarafet ve şıklığa önem veren kadınların tercih ettiği Little Black Dress, zamana meydan okuyan bir parfüm.

AVON parfümleriyle ilgili detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek veya AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

Far Away EDP, 50 ml, Kampanya fiyatı – 42,95 TL
Rare Amethyst EDP, 50 ml, Kampanya fiyatı – 42,95 TL
Rare Pearls EDP, 50 ml, Kampanya fiyatı – 42,95 TL
Little Black Dress EDP, 50 ml, Kampanya fiyatı – 42,95 TL 

Etiketler: Avon, parfüm, kadın, güzellik, Koku
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>