>

GÜZELLİK

Herkes gözlerinizin esiri olacak…

L’Oréal Paris ultra uzun ve kusursuzca belirginleştirilmiş kirpikler için Yeni Telescopic Clean Definition maskarayı yarattı.
 
   
 
 
     
Yeni L’Oréal Paris Telescopic Clean Definition maskara kirpiklerinizi % 50 daha uzun gösteren bir formülün ve onları tek tek ayırıp belirginleştiren esnek fırçanın dahice bileşimi.

Esnek Fırçalı Maskara

Yeni Telescopic Clean Definition maskara, kirpikleri mükemmel bir şekilde ayırır ve ekstra uzatır.
-Kirpiklerin görünümünde % 50’ye varan uzama sağlar.
-Mikroskobik ayırma : Belirginleştirici esnek tarak fırçasıyla kirpikleri tek tek ayırır. Kusursuz kirpikler, sıfır topaklanma!


Devrim Yaratan Teknoloji

-İon Fix teknolojisi sayesinde kirpiklerinizi kökten uca boyar.
-İçerdiği Pro-Polimer B5 ve Ceramid R ile kirpiklerinizi besler.
-Yepyeni çevreleyici polimer kirpiklere anında şekil verir. Uzun ve daha esnek kirpikler saatlerce harika görünür.

Kusursuz Kirpikler, Nefes Kesen Gözler…

Kadınlar kendilerini bakışlarıyla ifade eder. Kızgınlığını, öfkesini, sevgisini, arzusunu… Her şey bakışlarda gizlidir. Kadınlar şimdi L’Oréal Paris Telescopic Clean Definition Maskara sayesinde daha büyülü bakışlara sahip olacaklar.

L’Oréal Paris Telescopic Clean Definition Maskara, mükemmel ayırma sağlayan esnek tarak fırçası ve ideal uzama sağlayan yeni formülü ile mükemmel bir biçimde uzamış, kusursuzca ayrılmış ve beslenmiş harika görünen kirpikler sağlar. Böylece bakışlarınız sizi ulaşılmaz kılar ve gözleriniz kusursuz bir büyüleyicilik ve netlik kazanır. L’Oréal Telescopic Clean Definition maskara kalıcılığını uzun süre koruduğu için nefes kesen gözleriniz, tüm bakışların sizin üzerinize odaklanmasını sağlar.

Herkes Gözlerinizin Esiri Olacak…

Kirpiklerinin kısa veya açık renkli olmasından şikayet eden kadınlar artık rahat bir nefes alabilirler. Çünkü Telescopic Clean Definiton’ın pozitif yüklü adhi-plus polimerleri içeren İon Fix formülü kirpikleri kökten uca boyar ve uzatır.

Şimdi bakışlarının daha anlamlı, gözlerinin daha belirgin olmasını isteyen kadınlar, L’Oreal Paris Telescopic Clean Definition maskarayı tercih ediyorlar. Hayata bambaşka bir gözle bakmak isteyen tüm kadınların tercihi aynıdır… Size özel tarzınızı öne çıkarmak istiyorsanız, hemen L’Oreal Paris Telescopic Clean Definition Maskara ile tanışın, hayatı yeni bir bakış açısıyla keşfedin…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>