>

YAŞAM KOÇU

Partilerin Unutulmaması Gereken Detayları!

Bir partiye gittiğinizi varsayalım; kendinize bir hedef belirlediniz. Tanışmak istediğiniz bir erkek var. İşte size en kestirme yollar... Tıklayın!
 
   
 
 
     
Bu kisiyle tanısmak için uygulamanız gereken ilk kural, doğru zamanlama yapmayı bilmek. O size yaklaşıp bir içki teklif ettiğinde kabul etmekten çekinmeyin. Sonra laf lafı açacak ve kalabalığın içinden uzaklaşıp sakin bir köşede sohbet etmeye baslayacaksınız.

Bol bol gülümseyin, arada bir dokunun ve espri yapmaktan çekinmeyin. Bu sekilde sevimli, ulaşılabilir aynı zamanda da seksi görünebilirsiniz.

Bazi durumlarda ilgiyi hoşunuza giden erkeğe değil de onun en yakın arkadaşına yöneltmek iyi bir fikir olabilir. Bu davranışınızla onu biraz daha kıskandırarak kendinizi daha cezbedici kılabilirsiniz. En yakın arkadaşıyla koyu bir sohbete daldığınızı gördüğünde kendisinin bunu neden başaramadığını düşünerek etrafinizda fır dönmeye başlayacaktır.

Meydan okumak, birçok insanın korktuğu ve yapmaktan çekindiği bir şeydir. Herhangi bir konuda bir erkeğe meydan okumak çoğu kadının yapmaktan çekindiği bir şey ama erkeklerin aptal kadınlardan hoşlandığı masalını artık unutup ona göre davranın.

Gerçekçi olmak ve insanlara açık davranmak da hoşa giden bir davranıştır. Ona karşı hissettiklerinizi ve düşüncelerinizi açik bir dille ifade ederseniz seksi ve cesur bir kadın olarak nitelendirilebilirsiniz. "Senden hoşlanıyorum" diyen bir kadin birçok erkek için son derece seksi bir kadındır çünkü ne istediğini bilir ve onunla uçsuz bucaksız maceralar yaşayabileceğini düşünür!

Sihirli kelimelerin açamayacağı kapı yoktur. Vücut dili kadar, dilinizin ucundan dökülecek ve karşınızdakini insanı büyüleyecek sözcükler de seçebilirsiniz.

Sevgilinizin kulağına onunla ilgili son fantezilerinizi fısıldadığınızı düşünün bir kere... Sizi çok seksi ve dayanılmaz bulmaktan başka bir şansı olabilir mi?

Onunla ilgili hiç tahmin edemeyeceği bir rüya gördüğünüzü söyleyin. Mesela "Dün gece çok tuhaf bir rüya gördüm. Seninle bomboş bir kumsalda yürüyorduk..." diye başlayan bir cümle bütün dikkatini size vermesini sağlayacaktır. Düşünüzde gördüğünüz herşeyi ona anlatmadığınızı da ima ederseniz, onu çok heyecanlandıracagınızdan hiç süpheniz olmasın!
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>