>

GÜZELLİK

Hydraenergy Comfort

Yaz ayları boyunca güneş ışınlarının cildinizde bıraktığı olumsuz etkilerden “Hydraenergy Comfort” ile kurtulun!
 
   
 
 
     

Keyifli geçen yaz günlerini geride bırakıp, deniz ve güneşin cildi yıpratan etkilerinden arınmanın zamanı geldi... Cosmetix markalarından Korff, hem yaz boyunca kuruyan, hassaslaşan cildinizin bakımını yapmak; hem de yeni sezonda bu bakımı sürdürmek için ideal bir seri sunuyor. Geniş yelpazeli “Hydraenergy Comfort Serisi”nde bulunan ürünler, cildinize ihtiyacı olan nemi ve enerjiyi sunuyor.
Derinlemesine nemlendirme sağlayarak, su kaybını ve cildin kurumasını önleyen “Hydraenergy Comfort Serisi”, erken yaşlanma belirtilerinin oluşumunu yavaşlatıyor. Özel olarak geliştirilen “Hydraenergy K-Complex” bileşimli seri, içerdiği aktif bitkisel maddeler sayesinde su kaybına karşı mücadele ederken; aynı zamanda cilde gençlik ve esneklik kazandırıyor.

HYDRAENERGY COMFORT SERİSİ
Moisturizing Cream (Nemlendirici Krem): Cildin yitirdiği yumuşaklığı ve esnekliği hızla geri kazandırıyor ve gün boyunca koruma sağlıyor. Normal ve kuru ciltlere uygun hafif yapısı sayesinde kolayca emiliyor.

Hydro-Balance Cleansing Milk (Temizleme Sütü): Cildin doğal nem dengesini düzenleyerek, makyaj artıklarını temizliyor. Normal, kuru ve hassas ciltler için geliştirilen ürün, makyaj pamuğu ya da parmak uçlarıyla hafifçe uygulanıyor.

Deep Moisturizing Serum (Yoğun Nemlendirici Serum): Kuru ciltler için uygun olan serum, hızlı bir nemlendirme sağlıyor. Her yaştan kişiye uygun olan ürün, nemlendirme özelliğini uzun süre koruyor.

Intensive Moisturizing Cream (Yoğun Nemlendirici Krem): Cildi ideal nem seviyesine kavuşturan ürün, kuruluğu anında gideriyor, kırışıklık ve diğer erken yaşlanma belirtilerinin oluşumunu engelliyor.

Velveting Lotion (Yumuşatıcı Losyon): Cilt yüzeyindeki yapıyı onarmakla birlikte cildi temizleyip, canlandırıyor.

Awakening Mask (Canlandırıcı Maske): Cildin nem dengesini düzenleyerek; cilde rahatlık, zindelik ve yumuşaklık sağlıyor. Kuru ve normal ciltler için geliştirilen ürün, haftada 1 ya da 2 kez uygulanıyor.

Pure Tinted Moistrurizing Cream (Renklendirici ve Nemlendirici Krem): Cildin gün boyunca nemlenmesinin yanı sıra doğal bir renge kavuşmasını sağlıyor. Kolay ve hızlı bir şekilde makyaj yapmak isteyen hanımlar için geliştirilen 4 farklı tondaki krem, kırışıklıkların azalmasına da yardımcı oluyor.

Moisturizing Lip Balm Stylo (Dudak Nemlendiricisi): Gün boyunca istenilen miktarda kullanılabilen ürün, dudakları kuruluktan ve çatlamalardan koruyor.

Eyelid & Eyecontour Cream (Göz Çevresi Bakım Kremi): Oftalmolojik olarak test edilen ürün, göz çevresini nemlendirirken, kırışıklıkların giderilmesini sağlıyor.

Eyelash Moisturizing Serum (Kirpik Bakım Serumu): Kirpiklerin güçlendirilmesi için hazırlanmış bakım serumu, hızlı ve uzun süreli bir nemlendirme sağlıyor. Oftalmolojik olarak test edilen ürün, kuru ciltler için tavsiye ediliyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>