>

GÜZELLİK

İpana’nın Yeni Marka Yüzü Ezgi Mola Oldu!

“Doğallığımın sırrını gülüşüme borçluyum”
 
   
 
 
     

Sağlıklı dişleri ve sıcak gülümsemesiyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Ezgi Mola, hızlı tüketim sektörünün öncülerinden global P&G firmasının yenilikçi markası İpana’nın marka yüzü oldu. Ezgi Mola Ocak 2015 itibariyle yenilenen İpana markasının dünyadaki en iyi teknolojisini tanıtmak için, marka yüzü olarak televizyon reklamlarında ve tanıtım faaliyetlerinde yer alacak. Ezgi Mola’nın gülüşü İpana ile sağlık ve mutlulukla ışıldayacak…

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası İpana, yeni marka yüzü olarak Ezgi Mola’yı seçti! İpana’nın tanıtım faaliyetlerinde kullanılacak fotoğrafları ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz çekti. İpana, geliştirdiği ürünlerle daha parlak dişler ve beyaz gülüşler sunarken; 2015 yılında, tüketicilerin çok sevdiği ve takip ettiği yüzlerden olan Ezgi Mola ile yoluna devam edecek. Başarılı oyuncu Ezgi Mola, kadınların her gün hayatın her alanında sergilediği doğal gülümsemeyi ve ışıltıyı İpana ile temsil edecek.

İpana ile işbirliğinden büyük heyecan duyduğunu söyleyen Ezgi Mola; “İnsan hayatında gülümsemenin önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum. Güzelliğin ve samimiyetin de sıcak bir gülüşten geçtiğine inanıyorum. Ben de doğallığımın sırrını gülüşüme borçluyum. Doğal ve sağlıklı bir gülümseme için doğru diş bakımı oldukça önemli. Mesleğim gereği sürekli göz önünde olduğum için dişlerimin sağlıklı ve ışıltılı görünmesine büyük özen gösteriyorum ve böylece gülüşümü saklamıyorum. YENİ İpana Pro-Expert ailesinin diş macunu alanında devrim yaratan ve profesyonel sonuçlar sağlayan güçlü formülü tam bana göre. Yoğun tempom arasında İpana’nın dişlerimi koruduğunu ve güçlendirdiğini bilmek beni rahatlatıyor.”

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>