>

GÜZELLİK

“Antarctilyne” ile cildinizin yaşlanmasın

Adını, “Antarktika” sularının derinliklerinde keşfedilen aktif madde “Antarcticine”den alan “Antarctilyne”; zamanın cilt üzerindeki yıpratıcı etkilerini gidermeye yardımcı oluyor.
 
   
 
 
     

Cerrahi işlemlerin yan etkilerinden korkanlar, estetik ameliyat olmadan, kırışıklıklarından kurtulmak isteyenler işte size doğal bir alternatif: Yaşlanmaya karşı etkili ürünleriyle tüketicilerine hizmet sunan Skin Doctors; güçlü ürünü “Antarctyline” ile yeni yılda da genç ve güzel kalmak isteyenlerin tercihi olacak.

Yaş ilerlemesine bağlı olarak, cildin kolajen üretiminin azalmasıyla birlikte ciltte sarkmalar görülür. Her geçen yıl sarkmaların artması nedeniyle cilt yüzeyindeki kırışıklıklar daha da belirginleşir. Bazı kişiler, bu durumu doğal bir süreç olarak karşılasa da sağlık ve güzelliğine önem veren birçok kişi, doğal içerikli ürünler ile yaşlanma etkilerini azaltıyor.Eğer siz de zamanın yıpratıcı etkilerine meydan okumak ve yeni yılda cildinizin biyolojik saatini geriye döndürmek istiyorsanız; Skin Doctors’ın anti-aging ürünü “Antarctyline” ile tanışmalısınız. Kırışıklıkların görünümünü düzenleyici, cildi koruyucu ve sıkılaştırıcı “Antarctilyne”, adını içeriğindeki aktif madde “Antarcticine”den alıyor. Antarktika buzdağlarından alınan bir örnek üzerinde yapılan araştırmalar sonucu keşfedilen “Antarcticine”; cildin ürettiği kolajen miktarını %114 oranında artırdığı... Düzenli kullanım sonucunda kırışıklıkların, 15 gün içerisinde %44 oranında azalttığı söyleniyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>