>

GÜZELLİK

Kendini 5 dakikada baştan yarat!...

Sevgililer Günü’nde kendine sihirli bir dokunuş yaparak anında değişim yaratmak isteyen kadınlara özel…
 
   
 
 
     
Yaşlanmaya karşı savaşta son yılların en önemli etken maddelerinden olan peptid, bir ilke imza atarak Visifirm’ün “Instant Firm Serum-Anında Sıkılaştırıcı Serum”unda 4 kombinasyonuyla buluşuyor.


Visifirm tarafından geliştirilen bu özel formüllü serum, uygulandığı andan itibaren göz çevresi, alın, dudak kenarı gibi bölgeleri gerginleştirip kırışıklık görünümünü azaltıyor. Böylece cildinizde 5 dakikada sihirli bir dokunuş gerçekleştiriyor.

Visifirm, Sevgililer Günü’nde kendine sihirli bir dokunuş yaparak anında değişim yaratmak isteyen kadınlar için “Instant Firm Serum”u öneriyor. Uygulandığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayan ve bu etkiyi gün boyu devam ettiren serum, kırışıklık görünümünün de açılmasına yardımcı olarak, mimik çizgilerinin yumuşamasını ve ince çizgilerin azalmasını sağlıyor.

Visifirm Instant Serum’un formülünde, içeriğinde 4 peptid bulunan OxyPeptide’in yanı sıra Acetly Hexapeptide-3 de yer alıyor. Oxypeptid, cildin oksijen alışını ve solunumunu artırıyor, Hexapeptide-3 ise yüz kaslarının normal hareketlerini kısıtlamadan kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltıyor. Cildin beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı oluyor.

Visifirm’ün anında sıkılaştırıcı serumunu uygulamak ise çok kolay. Bunun için, temiz bir cilde ince film tabakası şeklinde masaj yaparak ve 5 dakika mimik hareketi yapmaksızın beklemek yeterli. Üstelik, üstüne makyaj yapma konusunda da bir kısıtlama yok.

Visifirm Instant Firm Serum, Visifirm logolu eczanelerden temin edilebilir.

Fiyatı: 180 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>