>

MODA - STİL

Raşit Bağzıbağlı 2016 Yaz Koleksiyonu’nu Özel Davetle Tanıttı

Ünlü modacı Koleksiyonu’nu önceki gün Levent’te çok özel bir davetle modaseverlere sundu.
 
   
 
 
     

Altı mankenin rashid by Raşit Bağzıbağlı markasının kıyafetlerini sergilediği davete sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimler katıldı. Davette Bağzıbağlı’yı Suna Vidinli, Gülay Kuriş, Aslı Tandoğan, Amine Gülşe, Başak Sayan gibi dostları yalnız bırakmadı.

FAHRİYE EVCEN, ÖZÇİVİT’İN GALASINDA RAŞİT BAĞZIBAĞLI GİYECEK


Davet sırasında basına da röportaj veren modacı 2016 modası hakkında ‘2016’da cıvıl cıvıl bir yaz bizi bekliyor. Koleksiyonun teması hippiler. Hippi denince akla renkler, baskılar çiçek desenler gelir. O yüzden bugün koleksiyonumda da göreceksiniz. Çiçek çocuklar, 60’lı yıllardan fırlamışlar. Bol bol dekolte olacak. Kışın soğuk havalar yüzünden kapanmıştık. Yazın güzel bacak dekolteleri, yırtmaçlar, sırt dekolteleri, çapraz bantlar bayağı zengin olacak’ tüyolarını verdi.

Kendisine çalıştığı isimler sorulan Bağzıbağlı ‘Çok güzel arkadaşlarım var. Bir çok ünlü isimle çalışıyoruz, Bergüzar Korel, Tuba Büyüküstün, Tülin Şahin gibi. Şimdi Fahriye Evcen’e bir elbise hazırlıyorum. Burak Özçivit’in yeni filminin galasında giyecek’ diyerek sürprizini açıkladı.

YILBAŞINDA EV PARTİSİNDEYİM

Aslı Tandoğan, ‘Raşit’in koleksiyonunu sabırsızlıkla bekliyordum. En son ‘Git Başımdan’ galasında siyah bir elbisesini giymiştim, çok güzeldi. Hepsi birbirinden güzel’ sözleriyle Bağzıbağlı’ya övgü dolu sözler sarfetti. Tandoğan, yeni sezonda dizi çekmek istediğini söyleyerek ‘En son bir film çekmiştim, şimdi dizi yapmayı düşünüyorum. Annelik harika bir duygu, çekimlere de Atlas’la gitmiştim. Yeni yılda bir dizi yapacağım’ dedi. Yılbaşı planı sorulan oyuncu ‘Yılbaşında bir arkadaşımın evinde parti yapacağız. Ya 70’ler, ya 80’ler, kostümümü ona göre seçeceğim’ cevabını verdi.

‘MESUT’UN İYİ BİR İLİŞKİSİ VAR’

Raşit Bağzıbağlı ile en çok çalışan isimlerden biri olan Amine Gülşe ‘Raşit’in elbiselerini her daim giyiyorum. Beni hiç yalnız bırakmıyor, bayılarak taşıyorum. Beni ne istediğimi bilerek giydiriyor’ dedi. Gülşe, ‘Asla Vazgeçmem’ dizisiyle ilgili olarak da ‘Çok yoğun çalışıyorum her gün. Reytingimiz yükseliyor, süper gidiyor’ diye konuştu. Arsenal’de oynayan futbolcu Mesut Özil ile ilgili dedikodulara son noktayı koyan Gülşe ‘Mesut Özil’le nişanlanma gibi bir şey yok. Nişanlasam herkese açık açık söylerim, bir yüzük taktıysam bundan gurur duyarım. Mesut benim arkadaşımdır. İngiltere’ye gittiğim zaman görüşürüz. Artık bu konuyu kapatalım. Onlar eski sevgilisiyle çok iyi bir ilişki yaşıyor. Bence onu karıştırmamak lazım’ açıklamasında bulundu. Gülşe ‘ Aşk hayatımda bir şeyler var mı yok mu ileride görürsünüz. Ama evlilik yok, daha yaşımız kaç?’ sözleriyle yeni bir ilişkinin sinyalini verdi.

BEN EŞİMİN HAZIRLANMASINI DAHA ÇOK BEKLERİM

Davetlere giderken hazırlanmasının çok kısa sürdüğünü anlatan Başak Sayan ‘Davetlere giderken hazırlanmam maksimum 15 dakika sürer. Ben eşimi daha çok beklerim. Saçım, makyajım önceden yapılır’ dedi. Sayan, yılbaşında ev partisinde olacağını anlatarak ‘Yılbaşında arkadaşımızın evinde partide olacağız. Yıllar evvel Nişantaşı’na gitmiştik, sinir krizi geçirdim yolun ortasında. Ezilme tehlikesi yaşadım. O yüzden çok çıkmayı düşünmüyorum’ dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>