>

MODA - STİL

Zarif Güçlü Ve Zamansız Bir Stil

Çabasız şıklık anlayışının tamamlayıcısı olan yeni pantolon koleksiyonu ile güçlü duruşundan ödün vermek istemeyenleri zamanın ötesinde bir stil yolculuğuna davet ediyor.
 
   
 
 
     

Stil sahibi bir gardırobun kilit parçası olan pantolonlar, Ipekyol kadınının feminen tavrıyla harmanlanıyor. Modernize edilmiş klasik kalıplar, doğal kumaşlar ve sezon trendlerine göre değişen renk alternatifleriyle yeniden tasarlanan pantolonlar, Ipekyol Basics pantolon koleksiyonunda hayat buluyor.

Ipekyol Basics’in 6 farklı fit seçeneği, kusursuz stilin en şık halini sunuyor.

Basenden paçaya düz inen formuyla Straight’in sergilediği maskülen tavır, yüksek topuklu stilettolar ile feminen bir görünüme kavuşuyor.

Vücudu sımsıkı saran kalıbı ve bilekte biten zarif kesimi ile kıvrımları vurgulayan Skinny feminenliğin en güçlü tavrını yakalıyor.

Kısa kesimli bol paça ile yeniden yorumlanan Culotte trendlerin izini sürüyor.

Paçaya doğru hafifçe daralan dökümlü kesimi ile Drapey şık ve rahat bir görünüm sağlıyor.

Dar paçası ve bilekte biten zarif kesimiyle Cigarette modern ve zamansız bir şıklık sunuyor.

Basenden diz hizasına kadar dar olan kalıbı ve dizden topuğa genişleyen paçasıyla 70'lerin retro siluetini feminen bir efektle yeniden yaratan Flare kusursuz stil anlayışına sihirli bir dokunuş katıyor.

Tek denemede vücut şeklinize en uygun seçeneği bulabilmeniz için yeniden yorumlanan Ipekyol Basics koleksiyonunun mükemmel fitlere sahip pantolonlarını Ipekyol mağazalarında veya www.ipekyol.com.tr alışverişlerinizde keşfe davetlisiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>