>

GÜZELLİK

ROC’tan yeni Puric-Ac™

Ergenlik döneminde sıkça görünen akne ve yağlı cilt problemleri, yetişkin yıllarında da devam edebilir. Roc’tan bu problemlerinize karşı etkili komple cilt bakım serisi
 
   
 
 
     


Cilt yüzeyinin pürüzlü olması, tıkalı veya genişlemiş gözenekler, kızarıklık ve parlama gibi istenmeyen cilt problemleri yüz, boyun, göğüs ve sırtta oluşabilir. Akne ve yağlı cilt problemlerine karşı zamanında çözüm bulmak üzere harekete geçmek gereklidir.


PURIF-AC™ serisi ürünleri ile;

 Akne
 Siyah Noktalar
 Tıkanmış veya genişlemiş gözenekler
 Kırmızı kabartılar
 Parlama gibi akne ve yağlı cilt problemleri

hızlı ve etkili şekilde çözüme ulaşıyor !


RoC DermatologiC ailesinin yeni ürünü olan PURIF-AC™ akne oluşumunun nedenleri ile aynı anda savaşarak hızlı ve etkili sonuçlar veriyor. Aknenin oluşması için 4 temel neden vardır. Bu nedenler; sebum fazlalığı, gözneklerin tıkanması, bakteri üremesi ve deride iltihaplanmadır. PURIF-AC™ serisi ürünleri akneye neden olan bu 4 temel faktör üzerinde etkili Sepikontrol A5, Salisilik Asit, Sedir Yağı ve Portulaca’nın özel bileşimi patenti beklenmekte olan ACNIDE içermektedir.

Bu patentli bileşimde yer alan Sepikontrol A5 sebum dengeleyici etki, Salisilik asit ile ölü hücreleri hızlı soyucu etki, Sedir yağı Anti- bakteriyel etki, Portulaca, Bisabolol ve Allantoin ile anti-enflamatuar ve bağışıklık güçlendirici etki, bakır ve çinko glukonatlar ise onarıcı etki göstermektedir. Tüm bu etkilerin bileşimi sonucu olarak PURIF-AC™ serisi ürünleri akne, siyah noktalar, tıkanmış veya genişlemiş gözenekler, kırmızı kabartılar ve parlama gibi akne ve yağlı cilt problemlerine karşı hızlı ve etkili çözümler sunuyor.PURIF-AC™ TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

PURIF-AC™ TEMİZLEYİCİ JEL
Yağlı ve problemli ciltler için günlük temizleyici jel. Sabun içermeyen formülü ile cilt problemlerini azaltmaya yardımcı olmak için cildi derinlemesine temizler ve gözenekleri kir ve ölü hücrelerden arındırır. Ayrıca sebum salgısını kademeli olarak dengeler. Düzenli kullanım ile gün geçtikçe akneler azalır, cilt gözle görülür şekilde sağlıklı bir görünüm kazanır.

KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatı: 25 YTL.


PURIF-AC™ ARINDIRICI TONİK
Siyah noktaların azalmasına yardımcı olmak için gözenekleri kir ve ölü hücrelerden arındırır, cilt temizliğini tamamlar ve aynı zamanda problemleri azaltarak cilt yüzeyinin pürüzsüz olmasına yardımcı olur.

KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatı: 25 YTL


PURIF-AC™ BAKIM ÜRÜNLERİ

PURIF-AC™ AKNE GİDERİCİ LOSYON
Siyah noktaların ve aknelerin azalmasına yardımcı günlük bakım. Salisilik asit ve sedir yağı, ekstresi, Sepikontrol A5, Portulaca gibi doğal tedavi etkisi olan maddeler içerir. Akne ve siyah noktaların giderilmesine ve onarıcı bakım ile akne lekelerinin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Alerji riski minimize edilmiş olan bu akne giderici losyonu dermatologlarca tavsiye edilmektedir. Özel formülü cilt tarafından iyi tolere edilir, cildi kurutmaz ve pul pul dökülmelere neden olmadan tedaviye yardımcı olur.

KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatı: 35 YTL


PURIF-AC™ HIZLI ETKİLİ AKNE JELİ
Lokal olarak uygulanan bu jel çok hızlı etki ediyor ve yeni patentli teknolojisi ile akneleri iyileştirmeye ve akne izlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatı: 29 YTL


PURIF-AC AKNE TEDAVİLERİ SIRASINDA KULLANILAN DESTEK ÜRÜN

PURIF-AC™ RAHATLATICI ONARICI BAKIM
Ağızdan veya cilde sürerek ilaçlar kullanarak akne tedavisi görmekte olan kişilerde, tedaviye destek olarak idealdir. Formülünde yer alan yoğun nemlendiricilerle, ilaçlar nedeniyle kurumuş cildi mükemmel şekilde nemlendirirken,Allantoin ve Bisobolol ile cildi yatıştırıp iritasyonu gidermeye, çinko ve bakır bileşimleri ile de cildin kendini tamir mekanizmasını hızlandırmaya yardımcı olur. İçerdiği UVA ve UVB filtreleri ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korur. (SPF 10). Parfüm içermez.

KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatı: 35 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>