>

GÜZELLİK

Kinetin mucizesi

Tıp Dünyasındaki baş döndürücü gelişmeler insan ömrünü
ortalama 25-30 yıl uzatabiliyor.
 
   
 
 
     


İnsanlar iç organlarındaki sağlıklı gelişim ile uzun yıllar yaşama imkanına kavuşurken, hiçkimse bu ömrü cildinde lekeler ve kırışıklıklarla yaşamak istemiyor.

Bu gelişmelere paralel olarak ortaya çıkan ve
son yıllarda büyük bir patlama yaşanan
anti-aging’in temel etken maddesi “KİNETİN”in
en yoğun bulunduğu kinetin mucizesi Türkiye'de


Bitkilerde, yaşlanmayı geciktirici doğal bir büyüme faktörü olarak bulunan ve anti-agingin temel etken maddesi olan “kinetin”in yüzde 0,1 oran ile en yoğun bulunduğu KİNERASE, Amerika’dan sonra Avrupa ile eşzamanlı olarak Türkiye’de de satışa sunuldu.

Son yıllarda tıp dünyasındaki baş döndürücü hızlı gelişmelerle, insan ömrünün 25 – 30 yıl artması, insanların ciltlerine de olan ilgisini çoğalttı. Bu gelişmelerle artık, bir Japon kadının ortalama 90, bir Avrupalı ve Amerikalı kadının da ortalama 85 yaşına kadar yaşaması olağan hale geldi.


Bilim adamlarının, iç organlarımızın sağlıklı işlev ve üretkenliği üzerine kat ettikleri bu büyük gelişmeye paralel olarak, anti-aging sektöründe de son yıllarda büyük bir patlama yaşanıyor.

Avrupa ve Amerika’da “anti-aging de gelinen son nokta” olarak nitelendirilen ve içerdiği yaşlanmayı geciktirici doğal bir bitki büyüme faktörü olan anti-aging etken maddesi “kinetin” zenginliği ile sektörünün kilometre taşı konumundaki KİNERASE, kinetin maddesinin etkin doz aralığının patentini de elinde bulunduran Amerikan menşeili Valeant firmasınca kullanıma sunuldu.

Bilimsel çalışmalarla geliştirilen ve etkisi klinik deneylerle ispatlanan KİNERASE’ın ana maddesi olan “kinetin” İsveç’te yetişen Anemon bitkisinden elde ediliyor.

Özel olarak geliştirilen ve etkin doz aralığının patenti VALEANT’a ait olan kinetin
(N6-furfuryladenine), anti-aging alanındaki bazı ürünlerde bulunmakla birlikte KİNERASE’daki %1’lik oranı ile (diğer ürünlere göre en az 10 kat fazla) cilt fibroblastının hücresel yaşlanmasını geciktirerek etkisini, alanındaki diğer ürünlere oranla çok daha hızlı ve efektif biçimde gösterebiliyor.

Kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olmaya yönelik geliştirilen KİNERASE, aynı zamanda güneş lekelerinin giderilmesinde de yardımcı olan etkin bir nemlendirici. Güçlü anti-oksidan etkisi ile DNA’yı oksidatif hasardan koruyan ve cilt fibroblastının hücresel yaşlanmasını geciktiren Kinerase, alerjik ve akneli ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun bir ürün.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanması önerilen Kinerase, hızlı emilimi ile üzerine hemen makyaj uygulama imkanı verirken nemlendirici ve anti-oksidan etkisi ile cildin kurumasını geciktirmeye de yardımcı oluyor.

Türkiye pazarına ilk olarak KİNERASE ürün grubunda yer alan “Kinetinden Zengin Cilt Bakım Kremi” formu ile giren VALEANT firması, önümüzdeki günlerde “Kinetin Göz Altı Kremi”, “Kırışıklık Bakımını Güçlendirici Krem” ve “Köpüklü Temizleyici(yeşil çay ekstraktı içerir)” ürünleri ile de Türkiye’de olacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>