>

GÜZELLİK

Kışın Da Seksi Görünün

Kış boyu güneşin seksi etkilerini hissetmek için öneriler...
 
   
 
 
     

DÖKÜLÜYOR MUSUNUZ?

Eğer yüzünüz kuruyor ve cildiniz pul pul dökülüyorsa nemlendiriciniz yeterli gelmiyor olabilir. Bunu engellemek için bir parça yüz havlusunu buz gibi soğuk sütün içerisine batırıp çıkartın. Bu havluyu 10 dakika boyunca yüzünüzün üzerinde tutun. Soğuk sütün içerisindeki doğal lipidler cildi nemlendirirken, içerisindeki laktik asit kızarıklığı gidererek lekeleri hafifletecektir.

IŞILTINIZI GERİ KAZANIN

Evinizdeki kozmetik dolabınızda muhtemelen yazdan kalan ürünler duruyordur. Onlardan kışın da faydalanabilmenin ipuçlarını veriyoruz.

Bronzlaştırıcı pudra: Tüm yüzünüze sürmeyin. Alın, burun, elmacık kemikleri ye çene gibi, güneşin yüzünüze vurduğunda bronzlaştıracağı noktalara uygulayın.

Şeftali renkli allık: Bacaklarınızın ön kısmına ve dekoltenize hafifçe uygulayın. Böylece solgun teninize daha sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

BAŞTAN ÇIKARAN PARFÜM SEÇİN

Yazlık parfümünüz: Tatlı hindistancevizi karışımları.
Kışlık tercihiniz: Portakal, armut veya şeftali kokan limoni aromalar.

Yazlık parfümünüz: Deniz kokan spreyler.
Kışlık tercihiniz: Çam ve sandal ağacı notalarına sahip odunsu kokular.

Yazlık parfümünüz: Hafif, çiçeksi notalar.
Kışlık tercihiniz: İris, orkide ve yasemin kokan egzotik çiçekler.

SAÇLARINIZIN RENGİNİ AÇTIRIN

Çoğu kadın kış aylarında saçının rengini koyulaştırmayı tercih ediyor. Tutamlarınızda koyu tonlar yerine parlak renkleri tercih ederek seksi ve ışıltılı bir havaya bürünebilirsiniz.

Saç renginizin solmasını önleyin. Her ürününüzün içinde az da olsa güneş koruma faktörü olmasına özen gösterin. En ufak bir güneş ışığı bile saçınızın rengini değiştirmeye yeter.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>