>

GÜZELLİK

Saçlarınız mı dökülüyor?

Dökülen, donuk ve mat saçlardan mı şikayet ediyorsunuz... Laboratoire Physcience’ın yeni ürünü “Capilecia” ile sağlıklı, parlak ve çabuk uzayan saçlara kavuşabilirsiniz.
 
   
 
 
     

Fransa’nın en ünlü bitkisel besin takviyesi markası Laboratoire Physcience, geliştirdiği Capilecia ile saç dökülmelerini önlemeye, saça parlaklık kazandırmaya ve saçın hızlı uzamasına yardımcı oluyor. Bu ürün saçın temel elementi keratin sentezini güçlendirerek eski canlılığına kavuşmasına katkı sağlıyor.


Tamamiyle bitkisel kökenli doğal bir ürün olan “Capilecia”, sağlık açısından hiçbir risk içermiyor. Yapılan bilimsel araştırmalar neticisinde, ürünün yüzde 75 oranında saç dökülmelerini önlemeye destek olduğu tespit edildi.

“Capilecia”, 5 alfablocker özgün kompleks formülüyle geliştirildi. Ürünün içeriğinde; saç dökülmelerinden sorumlu enzim olan 5 alfa reduktazın etkisini azaltmaya yardımcı Betasitosteroller, Kateşinler, Vitamin B6 ile saç uzaması için temel vitamin ve oligo elemetleri Vitamin B5, Vitamin B8 ve Çinko bulunuyor.

“Capilecia”nın perakende satış fiyatı 58.7 YTL.

Önerilen kullanım şekli:

Günde 1 tablet olarak en az üç aylık kürler halinde kullanılabiliyor. Özellikle saç dökülmesinin artış gösterdiği sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde kullanılması öneriliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>