>

GÜZELLİK

“TA-ZE” kişisel bakım ürünleri

Antik çağlardan beri sağlık ve güzellikte kullanılan saf zeytinyağı şimdi de saç, el ve vücut kremi, şampuan ve losyon olarak Ta-Ze markasıyla piyasada.
 
   
 
 
     

Ürünler, Otacı Ar&Ge uzmanlarının titiz çalışmaları sonucunda doğdu ve Otacı tesislerinde üretimine başlandı. Böylece zeytinyağı kültürünün en köklü kuruluşlarından Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, bitkiler konusunda uzmanlaşmış Otacı ile doğal kozmetik kişisel bakım ürünlerinde bir işbirliğine imza attı.

Ta-Ze ürünlerinin bileşiminde tamamen doğal yöntemlerle elde edilen zeytinyağı en yoğun şekilde bulunuyor. Sıvı Sabun, El Ve Vücut Losyonu, El Ve Vücut Kremi, Vücut Bakım Yağı, Saç Bakım Kremi, Saç Bakım Yağı ve Şampuandan oluşan Ta-Ze ürün yelpazesine, yeni ürünler eklenmeye devam edecek.

Ürünlerde Akdeniz de “Güzellik yağı” olarak adlandırılan zeytinyağının yanı sıra; E vitamini ve oleik asit bulunuyor. Bu bilişimler asırlardır Akdeniz’de hem sağlık hem de güzellik iksiri olarak kullanılıyor.

“Kendini iyi hisset” sloganıyla sağlık ve güzelliği bir arada sunan Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri, yurtdışında Chicago, Montreal ve Toronto’da açılan mağazalarında global tüketiciyle, yurtiçinde de İstanbul ve İzmir’deki Ta-Ze mağazalarında, Mudo Concept lerde, Bils Mağazalarıyla seçkin eczanelerde yerli tüketiciyle buluşuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>