>

GÜZELLİK

Trend Alarmı: Tırnaklar Hiç Olmadığı Kadar Uzun!

Bu sezon tırnaklar ön planda…
 
   
 
 
     

Güzelliğiyle olduğu kadar etkileyici tarzıyla da dikkat çekmek isteyenler, iddiasını tırnaklarında gösteriyor. Kıyafet kombinlerine renk ve cesaret katan uzun tırnaklar, bu sezonun önde gelen trendlerinden oluyor.

Artık kimse belli şekillerde tırnaklarla yetinmek istemiyor. Tırnaklar uzuyor, şekilleri değişiyor! Tüm dünyayı kasıp kavuran uzun ve renkli tırnaklar, podyumlardan sokaklara her yerde bizimle…

Kısa ve nude tırnakların yerini uzun tırnakların aldığını belirten WIB by Suna Dumankaya’nın Kurucusu Hacer Sağır, uzun tırnakların her geçen gün daha fazla kişinin tercihi olduğunu aktarıyor. Nail art çılgınlığının ardından gelişen uzun ve renkli tırnaklar, hiç olmadığı kadar ön plana çıkıyor. Geçmiş yıllarda tırnak yeme problemi ya da hatalı manikür yüzünden hasar gören tırnakları uzatmak için tercih edilen protez tırnaklar, günümüzde modaya yön veriyor.

Protez tırnakların bir saat gibi kısa bir sürede yapıldığını da aktaran WIB by Suna Dumankaya’nın Kurucusu Hacer Sağır: “Uzun tırnak trendiyle birlikte tırnak protezine olan ilgi arttı. Kişiler özellikle son dönemde dünya starların da tercihinin olan uzun ve oval tırnaklara sahip olmak istiyorlar. Yaz aylarında daha renkli ojeler kişilerin beğenisini kazanırken, bahar ile birlikte nude ve taupe tonlarındaki ojeler protez tırnaklar için tercih edilecektir” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>