>

GÜZELLİK

Yenilenmiş, ışıldayan bir cilt için...

Yeni “Dove Gentle Exfoliating Cream Bar”ın ultra ince peeling kürecikleri ile yenilenmiş ve dokunulası yumuşaklıktaki cildinizi ortaya çıkarıyor.
 
   
 
 
     
Dove, hayatınıza farklılık katmaya devam ediyor…

Yenilenmiş ve sağlıkla ışıldayan bir cilt için:
DOVE GENTLE EXFOLIATING CREAM BAR

Her yeni güne yenilenmiş, taptaze ve önceki günün tüm etkilerinden arınmış bir ciltle başlamak harika olmaz mıydı? Yeni “Dove Gentle Exfoliating Cream Bar”ın ultra ince peeling kürecikleri içeren benzersiz formülü, cildinizin üzerindeki ölü hücre tabakasını nazikçe temizleyerek, yenilenmiş, dokunulası yumuşaklıktaki cildinizi ortaya çıkarıyor.

Dove ailesinin temel direği Cream Bar’a yeni bir çeşit ekleniyor. Bulunduğu her kişisel bakım kategorisinde farklılık yaratan ve kategori standartlarını yükselten, Unilever ailesinin hızlı büyüyen markası Dove, yeni Gentle Exfoliating Cream Bar ile de hayatınıza farklılık katmaya devam ediyor.


Yeni Dove Gentle Exfoliating Cream Bar benzersiz formülüyle cilt yüzeyinin doğal yenilenme sürecini cildi aşındırmadan harekete geçirir. Ultra ince peeling kürecikleri içeren formülüyle, cildin üzerindeki ölü hücre tabakasını nazikçe temizleyerek, yenilenmiş dokunulası yumuşaklıktaki cildinizi ortaya çıkarır.

Dove Gentle Exfoliating Cream Bar içerdiği ¼ nemlendirici krem ile cildinize mükemmel bir bakım yapar. Dokunduğunuzda cildinizin daha da pürüzsüz ve yumuşak olduğunu hemen hissedebilirsiniz. Dove Gentle Exfoliating Cream Bar her gün kullanılabilecek yumuşaklıkta bir formüle sahiptir.

Dove Gentle Exfoliating Cream Bar ile her kullanışta sağlık kazanan, tazelenen ve güzelleşen cildinizi gözler önüne serin.

Peeling/exfoliating nedir?

Cildimiz normalde yaklaşık 28 günlük dönemlerde kendini yenilemek üzere hücreler üretir ve yeni hücreleri yüzeye doğru harekete geçirir. Hücreler cilt yüzeyine yaklaştıkça sahip oldukları nemi kaybederek kurur ve deri döküntüleri haline gelir. Bu durumda “ölü hücreler” olarak adlandırılırlar. Yeni hücrelerin oluşup eski hücrelerin cildin yüzeyine doğru itilmesi sürecinde, yavaş yavaş cilt yüzeyinde ölü hücre birikintilerinden meydana gelen bir tabaka oluşmaya başlar. Bu tabaka kalınlaştıkça cilt mat bir görünüm alır. Peeling (exfoliating) işlemi bu ölü hücre tabakasının cilt yüzeyinden arındırılmasını sağlar. Böylece cilt daha parlak, daha sağlıklı bir görünüme ve ışıltıya kavuşur. Exfoliating işlemi, mekanik, kimyasal ve termal olmak üzere üç şekilde uygulanır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>