>

GÜZELLİK

Yıl boyunca ışıltılı bir cilt için...

Yıl boyunca sürecek sağlıklı ve kalıcı bronzluğa sahip olmak Havuç Özüyle mümkün...
 
   
 
 
     
Sağlık ve cilt üzerindeki olumlu etkisi yıllardan beri bilinen havuç,cildi nemlendirirken içerdiği beta karoten ile cildin ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Güneş yağı içeriği olarak da tercih edilen havuç, önemli bir beta koreten kaynağı. Havuç besin olarak tüketildiğinde karaciğer tarafından A vitaminine dönüştürülen beta karoten, bronzlaşmaya yardımcı olurken cildi nemlendirip beslenmesini sağlıyor. Antioksidan etkisi sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı vücudu koruyan havuç,farklı nedenlerle oluşan ve hücre yapısına zarar veren serbest radikallerin zararlı etkilerini ortadan kaldırarak, hücre yapısını korumaya yardımcı oluyor.


Fakat günümüzde değişen ekolojik koşullar sebebiyle aldığınız her havuç yeterli miktarda beta karoten içermiyor. Vücut için gerekli olan beta karoteni %100 doğal havuç özü besin tamamlayıcılardan da almak mümkün.

%100 doğal, beta karoten içeren New Life Havuç Özü besin tamamlayıcısı, güneşe çıkmadan 4-6 hafta düzenli olarak kullanıldığında yıl boyunca sürecek sağlıklı ve kalıcı bronzluğa sahip olmanızın yanında, hücre yapınızın korunmasına ve beslenmesine yardımcı oluyor.

Ücretsiz Danışma Hattı:
0800 261 55 15Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>