>

KÖŞE YAZILARI | DAMLA AKBAŞ

Kış Alarmı Renkli Sahte Kürk

2015 modasına da iniş yapacağız, çiftlerin hayatlarını da sorgulayacağız bol bol dedikodu da yapacağız. Hazır mısınız? (Damla Akbaş)
 
   
 
 
     

Merhabalar,

Yepyeni bir yazı ile karşınızdayım. Bu yazımda 2015 modasına da iniş yapacağız, çiftlerin hayatlarını da sorgulayacağız bol bol dedikodu da yapacağız. Hazır mısınız?

Kış Alarmı Renkli Sahte Kürk

Donmaktan bi hal olurken bu kışın ve hatta her kışın en sevdiğim trendinde bugün sıra: Kürk!

Elbette ki sahte olanı. Diğer caniliğe asla ortak olmadan, üç beş dolarlık alışverişle yolumuzu buluruz alimallah. Sahte kürk hassasiyet isteyen bir mevzu, sizi aşırı paçozlaştırabilir de, Özlem Özden'in hayali karakteri Cahide Kodamanlaştıra da bilir, ya da ortamların en havalı kadınına da dönüştürebilir, mühim olan doğru kürkü bulup, doğru kıyafetlerle giyebilmek...

Siyah siyah siyah! Tabii ki ilk favorim siyah kürk. İnce tüylü, kalın tüylü, yumuş tüylü, nasıl olursa olsun yeter ki siyah olsun! önemli olan siyah kürkünüzü simsiyah kıyafetlerle kombinlemek. Etrafınızdaki paçozlara karşı +100 atar point gücünde oluyorsunuz bu tip bır outfit ile dışarı çıktığınızda...İddia benim göbek adım diyenler için ipek gibi taranmış, yumuş yumuş, tercihen uzun tüylü beyaz kürkler de tam kışın ortasında giymelik. "Ah fakirin düşkünü, beyaz giyer kış günü" gibi güzide bir atasözümüz olsa da, kara kışa aldırmadan beyaz kürkünüzü giyip kartal taksim dolmuşlarında 2 öğrenci uzatabilirsiniz. Şaka bi yana sürekli havalı partiler, cool ortamlarda dolanıyorsanız neden olmasın....Renkli kürk mü?? Alırım bir dal esprisi yapmak istemiyorum ama alırım valla... Gerçi "herkes bana bakar bunu giyersem" kompleksiyle yine giyemem ama giyilmiş halleri gayet hoşuma gidiyor. Benim kadar sorunlu olmayın, giyin anacım giyebildiğiniz kadar iddialı. Bak bi daha geri gelmiyo gençlik...Kürk konumuzu böyle kapatırken yazıma bir gıybetle noktalamak istiyorum.

Aman da aman onlar ilk kez çift olarak birlikte mi yürümüşleeerrrr. George Clooney sana ne diyeyim bilmiyorum ki, şu sıskayı da başımıza gelin diye getirdin ya... Elbise olmuş da, o eldivenler Emrah'ın sonradan parayı bulup anasına aldığı "şeherli kadın" kıyafetinin aksesuarları gibi görünüyor.

Aralarında o kadar bir uyum yok, o kadar yabancı gibiler ki, George Clooney yaşam boyu ödülünü alırken karıcığı Amal Alamuddin Clooney 'e teşekkür edeceğine artık gey olduğunu açıklasaydı keşke. Hadi yaaa, 2015 oldu hala koluna karı kız takıp çıkıyosun ortamlara corci, yemiyoruz bilesin...Siz renkli kürkler hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da Golden Globe kıyafetleri hakkında dedikodunuz var mı? Yorumlarınızı bekliyorum beybisiler.

Hepinize bir “Efsun Atakan” edasıylan kib’lerimi bay’larımı gönderiyorum.

http://instagram.com/akbasdamla/

dmla.akbas@hotmail.com


DAMLA AKBAŞ
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>