>

KÖŞE YAZILARI | GABRIELA OLARU

Korkunun Ecele Faydası Yok!

"Her şeyden önce Yılın Tembel Öğrencisi Ödülü’ne aday gösterilmem gerektiğini savunuyorum." Gabriela Oana Olaru`nun yeni yazısı...
 
   
 
 
     

KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK!

Her şeyden önce Yılın Tembel Öğrencisi Ödülü’ne aday gösterilmem gerektiğini savunuyorum. Berrin hoca beni affetsin ama yapamıyorum işte. Olmuyor ve resmen acı çekiyorum. Şu makale ve kitap özetinden dolayı resmen depresyondayım. Ancak, öyle bir zaman geliyor ki kilitleniyorum işte. Kitap ve kaynaklarım her gün benle gezmekten yıprandılar resmen ancak ben açıp da okuyamıyorum. Makale’nin özet kısmını yazdım ve orda takılı kaldım. Yaptığım zaman da en iyisini yapmak isteyen huyum sağ olsun izin vermiyor kötü bir şey yapmama.

İnanılmaz bir acı çekiyorum bu ödev meselesinden dolayı ancak biliyorum ki, öyle bir an gelecektir ki, 3 gün kapanıp iyi bir ödev çıkaracağım. Çıkaracağım çıkarmasına da Berrin Hocama bunu nasıl izah ederim merak ediyorum. Ayrıca bu ödevlerim bitmeden kitaba başlamayacağıma yemin ettiğimden dolayı o da sırada bekliyor. Bu dönemlerimden nefret ediyorum ancak ben buyum. Zaman aralıklarına, kalıplara ve kurallara sokulduğumda başarılı olamıyorum, inadım tutuyor ve kilitleniyorum.

Tüm bunlara rağmen bugün notlarıma bakmak istedim. Ama nasıl bir korkuysa bu, e-dönüşüme girip de bakamadım bir türlü. Aslında göreceğim notları da biliyorum, bu tembellikle de hakkım budur ancak ne yaparsınız işte. Neyse ki cesaretimi on dakikalık bir mücadeleden sonra toplayıp bakabildim ve notların henüz girilmediğini gördüm. Geçici olarak bir oh dedim çünkü resmi olarak bu başarısızlığı görmeye hazır değilim.

Ancak Korkunun ecele faydası yok , bu inadımın cezasını çekeceğim:(

Gabriela Oana Olaru

Daha fazlası için,
gabrielaolaru@hotmail.com
www.gabrielaolaru.com 


GABRIELA OLARU
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>