>

KÖŞE YAZILARI | SELMA SARIGÜZEL

Aralık Ayından Seçmeler

"Cosmoturk de geçen kocaman güzel 1 yıl ve sizlerle paylaştığım moda yazılarımla dolu COSMODA köşem…" Selma Sarıgüzel`in yeni yazısı...
 
   
 
 
     

ARALIK AYINDAN SEÇMELER

Cosmoturk de geçen kocaman güzel 1 yıl ve sizlerle paylaştığım moda yazılarımla dolu COSMODA köşem…

Geçen sene tam bu zamanlarda heyecanla yazdığım ilkyazımın ardından tam 1 yıl geçmiş, koskoca bir yıl. ‘’Yeni yıl yeni moda’’ diye başlayan ilkyazım.

Nasıl heyecanla yazıyı yazmaya başlamıştım, aslında yazacak o kadar çok şey varken nerden başlayacağımı bilemeyip, 1 makaleye sığdırmaya çalışmıştım tüm yazacaklarımı.

Koca bir yılın ardından tekrar gülümseyerek merhaba size, ilkyazım merhaba ile başlamamış ama bu sefer teşekkür dileklerimle ve merhaba ile başlayacak bu yılın ilk yazısının ilk satırları…

31 Aralık da yazıyorum şuan bu satırları size. 2010 saatler kala. :) Umarım bugün yayına girer sıcağı sıcağına. Ancak vakit bulabiliyorum inanın.

Bu ay köşemi çok boş bıraktığımı biliyorum. Ama bu ay biraz tembellik yaptım.

Hem iş yoğunluğu hem hastalık derken oturup yazı yazmaya pek vakit kalmadı açıkçası. Biliyorum bu bir mazeret değil ama bunu fazlasıyla telafi edeceğim.

Yine bir yılı geride bırakıyoruz, 2010 girmeden önce bana burada yazmama imkân sunan ilk önce Cenk Babaeren’e ve sonrasında vesile olan Hakkı Alkan’a ve isim babası Deniz Erdoğan’a teşekkürlerimi bir borç bilirim. :)

Şimdi, Aralık ayındaki moda aktivitelerinden bahsedelim biraz.

09-13 Aralık da Galata kulesi 10. kez 27 Genç Moda Tasarımcısını misafir etti.Galatamoda’da kimlerin standı var: Bahar Korçan, Arzu Kaprol, Hakan Yıldırım, Özlem Süer, Mehtap Elaidi, Cem Lokmanhekim, Gamze Saraçoğlu, Simay Bülbül, Bihter Aida Pekin, Gül Ağış, Özlem Kaya, Özgür Masur, Müge Ersin, Zeynep Tosun, Rana Canok, Özlem Ahıakın, Beste Gürel, Berna Canok, Ayşe Deniz Yeğin, Çiğdem Akın, Yasemin Özeri, Öykü Thurston, Zeynep Erdoğan, Ümit Aybek, Aslı Güler, Nazlı Çetiner, Zekiye Koçarslan, Twist.

23 Aralık Çarşamba günü ise, Simay Bülbül’ün ‘’Leather Fashion Boutique" açılışı vardı.Simay Bülbül’ün ilk mağazası olmakla birlikte Türkiye'nin de ilk deri tasarım butiği açılmış oldu.

Mağazada Simay Bülbül'ün yeni koleksiyonu ile birlikte ayrıca Ümit Aybek'in takıları ve Sertaç Delibaş'ın ayakkabıları da satışa sunulacak.26 Aralık Cumartesi günü, Bilstore mağazasında, gerçekleşen sohbette Zeynep Tosun ve Aslı Güler stil ipuçlarını paylaştı.

Derken, Aralık ayında yapılan birkaç organizasyondan size kısaca bahsetmiş oldum.

Seneye yine dolu dolu keyifli moda paylaşımlarım ile sizlerle olacağım.

Veee ayrıca da herkese ilk önce sağlık sonra huzur, mutluluk, aşk, para ve bolca başarı getirmesini de diliyorum.

Hadi dilek tutalım ve bu yılda herkesin dileği olsun. Ben şimdiden bir dilek tutuyorum.

(İnşallah 2010 da İtalya’dan size yazmaya devam ederim.)

Modalı günler…

Moda Tasarımcısı

Selma Sarıgüzel
selmasariguzel@cosmoturk.com
www.tsrmselma.blogspot.com 


SELMA SARIGÜZEL
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>