>

KÖŞE YAZILARI | YEŞER SARIYILDIZ

Bi’takım Etkinlikler, Partiler, Yarışmalar Filan.

Geçen hafta son zamanların en popüler mekanların bulunduğu Şişhane’deki Rook’a davetliydik. (Yeşer Sarıyıldız)
 
   
 
 
     

Yazı: Yeşer Sarıyıldız
http://twitter.com/#!/androverdose

O zaman Khaki’li Erkekler Sokağa

Geçen hafta son zamanların en popüler mekanların bulunduğu Şişhane’deki Rook’a davetliydik. Davetiyedeki Cemal Hünal ve Oben Budak isimleri; daha yola çıkmadan partinin güzel geçeceğine bizi ikna etmişti bile. Şık ve cool bir erkek markası düşündüğümüzde ilk akla gelen isimlerden olan Dockers’ın yeni sezon için hazırlanmış Dockers Alpha Khaki için o gece bir aradaydık.

Mekanın girişindeki tahta mankenlerin üzerindeki Khaki’leri alıp götürmemek için zor tuttuk kendimizi. Kiremit renkleri, toprak tonları, her biri ayrı şahaneydi. Sevgililerimize hediye edip sonrasında, “Boyfriend jeans” modasına uyarak biz de ne de olsa bir şekilde onları giyebilirdik. Ee, hep söylediğim gibi, en güzel hediye alanın da işine yarayandır. ;)İsmin ne anlama gelebileceği üzerine düşünürken öğrendik ki, “khaki” Hindistan’da “toz” anlamına geliyormuş ve pantolonların ortaya çıkışı 1. Dünya Savaşı’nda ABD’nin üniforması olmasıyla ortaya çıkmış..

Khaki pantolonlarının erkekler için en önemli kısmıysa, bana kalırsa erkeklerin şu “fazla dar pantolon giyme korkusu”. Giydiğinizde tam bedeninize göre olacak Dockers® Alpha Khaki’ler ise özlemle beklenen ‘o’ kritik dengeyi yakalayarak fark yaratıyor. Bacaklar ve kalça bölgesini bir jean gibi kavrıyor. Klasik kalıpların dışında, size mükemmel rahatlığı sunuyor. Böylece erkekler Dockers Alpha Khakiler’le son derece maskülen ve seksi bir erkek görünümü çizerken, aynı zamanda cool’luktan da ödün vermemiş oluyor.(Tam istediğimiz gibi;) Renk ve kumaş türü olarak; hem profesyonel ortamlarda, hem de gündelik hayatta rahatça kullanılabilir olduğunu söyleyebilirim. Böylece alışverişe çok yanaşmayan erkekler için her yola gelir – kurtarıcı bir parça olacaktır Khaki.

Bu arada bahsetmeden geçemeyeceğim, topuğumun kırılması ve dansa devam etmemden sonra :), bence partideki en bomba şey flip book’tu; ya da parmak film, nasıl söylemek isterseniz. Biz macerana dansı yaptık, öyle böyle güzel olmadı, çok güzel oldu :) Ekip de çok tatlıydı; ulaşmak isterseniz: http://www.parmakfilm.comIşıklarınızın virtüözü…

Cumartesi günü de El-Bi’nin Blogger’s Base’deki etkinliğine davetliydik. Amaç, Tasarımcı Hakan Gencol eşliğinde El-Bi ürünlerinden bir tasarım ve motto hazırlamak. Fiş ve prizden ne yapılır ki demeyin; bakın:Ev-vet, piyano yaptık! Bu arada fotoğrafta nero bardağının içindeki parıltılı şeyler hammaddeymiş. Kolye küpe falan yapasım geldi o hammaddelerle. Bir de priz, düğme falan deyip geçmemek lazım; hiç farkında değiliz; ama elektrik düğmelerini değişince ev yenilenmiş gibi oluyor cidden. Bi’ çocuklu aileler antibakteriyel serisine bi’ göz atsın diyorum: http://www.el-bi.com/Son olarak da bahsetmek istediğim Penti Facebook sayfasında yer alan Penteen Blogger yarışması var. Kazanan Penti’nin Hazal Yılmaz tarafından yazılan blogunda Penteen köşesinin sahibi olacak, güzel bir kariyere başlangıç yapmış olacak. Yazmayı seven 13-18 yaş arası kızların dikkatine: http://www.facebook.com/penticorap?sk=app_208195102528120


YEŞER SARIYILDIZ
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>