>

KÖŞE YAZILARI | YEŞER SARIYILDIZ

İnternet Keşfi: Modabyte.Com

Tartışmaya gerek yok, en büyük stres atıcılarımızdan biri de alışveriş şüphesiz ki... (Yeşer Sarıyıldız)
 
   
 
 
     

Yazı: Yeşer Sarıyıldız

http://twitter.com/androverdose

Tartışmaya gerek yok, en büyük stres atıcılarımızdan biri de alışveriş şüphesiz ki. Ve maalesef bazen zaman olmuyor, yetişemiyoruz. Evet, birçok private shopping sitesi son yıllarda imdadımıza yetişti, ama adını sanını duymadığımız markaların çok kaliteli ve ünlülermiş gibi lanse edilmesinden bıkmadık mı? Hem sadece alışveriş için alışverişe çıkmıyoruz, almasak da bakmak, incelemek işin en zevkli kısımlarından..

Tam da bu esnada sizleri yeni keşfim olan modabyte.com’a yönlendirmek istiyorum. Modabyte.com için aslında sadece bir private shopping sitesi demek büyük haksızlık olur. Hollywood ünlülerinin kıyafetlerine, dünyaca ünlü tasarımcıların tasarımlarına ulaşabileceğimiz bir moda platformu aslında. Konsepti ise, “ulaşılabilir lüks”.

Tanıdık birkaç marka ve tasarımcı sayacak olursak; Heidi Klum, Kathy Parry ve Drew Barrymore’un severek giydiği F+C ; bir başka Holywood yıldızı Lindsay Lohan’ın klasik ve vintage akımları kendi tasarımlarıyla birleştirdiği markası 6126 by Lindsay Lohan; her haline bayıldığım Fransız markası IRO; Amerika’nın en heyecan verici 10 çağdaş giyim markasından biri seçilen Geren Ford , vintage couture’ün zirvedeki ismi Karen Zambos diyebiliriz ilk etapta. Türkiye’den ise sevilen tasarımcı Milka Karaağaçlı’nın Kısmet by Milka takıları da yer alıyor. Kırlangıç temalı koleksiyonunu hatırlarsınız…

Asıl en güzel kısmını sona bıraktım. Eminim siz de aynı dertten muzdaripsiniz; private shopping sitelerinin artık ne aldığınızı unuttuktan aldığınız ürünü size ulaştırmaları! E nerde kaldı alışveriş tatmini? Resmen hevesimiz kaçtıktan sonra geliyorlar. Modabyte.com’un ise, en bayıldığım ve bu kadar övmeme sebep olan tarafı, aldığınız ürünün 3 iş günü içinde elinize ulaşıyor olması. En azından bunu söylüyorlar, ve ben denedim, 2 gün içinde elimdeydi hakkaten.

İyi alışverişler!


YEŞER SARIYILDIZ
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>