>

AŞK - CİNSELLİK

10 Yatak Odası Hilesi!...

Hiç “farklı cinsel ilişki” denediniz mi? Onun hassas noktalarına parmak uçlarınızla dokundunuz mu? Orgazm köprüsü kurdunuz mu?
 
   
 
 
     

Benim ateşli her zaman geçerli seks sırlarımla yatak odasında iyi puanlar kazanın. Cinsel olarak yaratıcı olun Bu uyuyan kadın-uyanık ve dikleşmiş erkek sorununa her zaman hazır bir çözüm. Farklı yöntemlerle ilişki, aslında bir doğum kontrol yöntemi ve bekareti de korumayı sağlıyor. Bu yöntemde o penisini vajinanız yerine bacaklarınızın arasına sokuyor.Bu nazik, saldırgan olmayan bir seks yöntemi ve iki tarafı da tatmin ediyor. Penisini uyluğun en üst kısmına yakın bir şekilde yerleştiriyor böylece, vajinal dudaklar, arasında kaydığından, uykulu bir kadın anında, uyanmış ve arzulayan kadına dönüşebilir!

ATEŞİ ARTIRIN

Tam orgazmdan önce partnerinize ateşli davranmak onu hayatının orgazmına yöneltecektir.

POZİSYONUN ÖNEMLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN

Ellerinizi kullanmakta kendinize güvenmiyor ya da çok usta değil misiniz? Genellikle, kadınlar işleri zorlaştırmaya ve pozisyonları rahatsız ve doğal olmayan bir hale getirmeye çalışırlar. Sağ elinizi mi kullanıyorsunuz, yoksa solak mısınız? Hangi tarafınız en iyi? Çünkü hareket edebilirsiniz, unutmayın! Bunu büyük bir mesele haline getirmeye gerek yok. Sadece üzerine çıkın yada kucağı üzerinde bacaklarınızı açıp uzun, yavaş ve lezzetli bir öpücük verin ve size uygun öbür tarafa doğru kıvrılın. Klasik yanyana duruşunu bozmaktan çekinmeyin, O önünüzde ayakta dursun siz de yatağın kenarına oturun ya da o, siz sırt üstü uzanırken sizi havada bacaklarınız açıp kaldırsın.

KAYGAN ŞEYLERLE UYUYUN

Erkekler kendi 5 parmak selamlarını (mastürbasyon) yaparken, genellikle biraz kayganlık kullanırlar. Neden? Evet, kuru penis hassastır; nazik okşamaları sever, ancak elinizi yukarı aşağı kaydırmanız (standart erkek mastürbasyon tekniği) nemlendirilmediğinde erotik olacağına onu rahatsız eder. Tükürük her şeyden daha iyidir, ancak aklıllı kızlar bir tüp iyi kalite kayganlaştırıcı hazırlarlar. Biraz elinize sürmekten utanmayın, o minnettar kalacaktır. Çok kullanmayın, bu konuda cömert olmak sürtünmeyi ortadan kaldıracağından hiç kullanmamak kadar kötüdür.

ONU VİBRATÖRÜNÜZLE TANIŞTIRIN

Penisin girdiği seks sırasında klitoris üzerine bir çubuk vibratör tutmak paylaşılan bir orgazm yaşamanın en garantili ve etkili yoludur. Niye bir çok insan bunu yapmıyor? Çünkü bazıları “mekanik” bir şey karıştırmak istemiyor, ve bir çok erkek vibratörlerle kendini biraz tehdit altında hissediyor.

KÖPRÜ KURUN

Eğer amacınız beraber orgazm olmaksa, birçok seks terapistinin tavsiye ettiği tekniği kullanın. Amaç orgazmın hemen öncesinde klitoris uyarılmasını sağlamak ve son orgazm refleksleri için onun ileri geri hareketine başlaması. Bu etkili bir şekilde klitoral uyarılma ile cinsel ilişki arasında bir köprü oluşturuyor. ( vajnaya girmeden klitorisi uyarıyor, sonrasında ileri geri hareketi sizin asıl uyarılmanız oluyor.) Bazı araştırmalar gösteriyor ki, sadece penis girişi ile zirveye ulaşamayan kadınların yarısı tekniği düzenli kullanarak bu alışakanlığı kazandı, hem de önceden hazırlamadan!

SÜREKLİ ORGAZM DÜRTÜSÜ GELİŞTİRİN

Beyninizin nörolojik olarak belli bir yoldan geçmesi ne kadar çok olursa, o kadar az zahmetle gerçekleşecektir. Gülümse, ya da dudaklarınızı yukarı doğru kıvırma, beyninizin mutlu olduğunuzu bilemsini sağlar ve sizi mutlu eden serotoninin salgılanması sağlanır. Aynı şey orgazmda da geçerli: beyniniz ne kadar çok orgazm olduğunuz sinyalinizi alırsa, orgazm cevabını o kadar hızlı verecektir. Orgazma uluşırken doğal olarak yaptığınız şeyler, ses çıkarma, hareket etme, üzerine odaklanın ve daha sonra abartın.

SAATİ DURDURUN

Kadınlar bana sürekli sorarlar, “Orgazma ulaşmak ne kadar zaman almalı?”. Bu bana “Bir parça ip ne kadar olmalıdır?” gibi bir şeyi sormaya benziyor.(üstelik, “-malı”dan da nefret ederim!) Eğer sadece bir adama bakarak diliniz sürçmeye başlıyorsa ve ilk defa elleri aşağıya gitmeye başladıysa, dışarıda bir geceden sonra hemen elbiselerinizi çıkarttıysanız, 2 dakikada orgazm olmanız gerekir. Eğer 10 yıllık partnerinizse ve yorgun ve stresli iseni, üstelik yan odada çocuklar uyuyorsa 2 saat alır. İstatistikler çok farklı şeyler söylüyor, çünkü bu tamamiyle şartlara bağlı bir şey. Bazıları bir kadının orgazma ulaşmasının ortalama 20 dakika aldığını söylüyor, bazıları 8 dakikalık doğrudan klitoris uyarılmasının sonuca ulaştıracağını söylüyor. Ben 8 ile 10 dakika arasında doğrudan dokunmanın yeterli olduğunu düşünüyorum ama tamamen değişkenlere bağlı.

KULLANIM TALİMATI VERİN

Onun cinsel sistemi basittir. Noktaları birleştir oyunu gibi. Öte yandan, kadının cinsel sisteminin karışık olduğunu söylemek sadece matematikte iyi olduğunuz için roket mühendisi olabilirsiniz demek gibi bir şey! Eğer ona size nasıl dokunması gerektiğini söylemez ve göstermezseniz; yani ne zaman, nereye, ne kadar sert, ne kadar hızlı, ve ancak bu kadar detaylı olarak; ikiniz de bu işi o an orada bırakın. Gerçekten düşündüğünüz kadar utanç verici değil. Sadece biraz ağzınızı açın ve ona yaptığı şeyden hoşlandığınızı gösterin. Ya da ona bir kelimelik seksi emir verin, “Daha yumuşak”. Küçük adımlarla başlayın, başaracaksınız.

ONUN GÜDÜLERİNİ ANLAYIN

Erkekler genellikle istendiklerini bilmek için seks yaparlar. Tamam, ancak merhamet duygusundan sonra bir eli gömleğinde bir eli eteğinizde olacak olduğunu kabul etmek zor. Ama doğru. Seks bir erkek için birincil verme şeklidir, onun hem duygusal hem de fiziksel olarak kabul edildiğini hissetme şeklidir. Çünkü bazı erkekler hala çok konuşkan ve kadınlar kadar duygularını söylerken rahat değiller. Seks onun aşkını gösterme ve size yakın hissetme yoludur. Gerçekten “seni seviyorum” demek isterse, seks önerebilir. Yani basitçe, onunla seks yapmayı reddettiğinizde, sadece seksi reddetmiyorsunuz. Yeni bir strateji geliştirin: hayır dediğinizde ne zaman seks istediğinizi söyleyin. Sadece sekse hayır dediğinizi açıkça belirtin, sarılıp okşanmaya ya da samimi bir sohbete değil..

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>