>

MODA - STİL

Bu yıl plajlara renk geliyor...

2004 Yaz koleksiyonunda "My – o" ve "Tune" konseptleri altında 5 farklı tema ile karşımıza çıkan Nelson, herkese kendi ruhunu yansıtan modeli sunuyor. Gizemli, renkli, masum, şehirli ve klasik...
 
   
 
 
     
Nelson bu yıl plajlara renk ve hareket katacak...

Nelson 2004 mayo ve bikini modellerinde, genç çizgiye hitap eden "My-o" konseptinde gençliğin neşe ve coşkusunu, "Tune" da ise nostalji ve sofistikeyi vurguluyor.Koleksiyonunu "Tune" ve "My-o" konseptlerinde 5 farklı kategoride oluşturan Nelson; parlak renkler ve çiçeklerle bezenen Old Hawaii, Afrika’nın tüm gizemli renklerini taşıyan Africa Skin, rengarenk boncuklar ve deniz kabuklarının kendine has nakışları ile süet görünümünü bedeninize yansıtan Mixed Indian, şehir hayatının tüm rahatlığını jean ve patch-work ile kumsallara getiren Urban Style ve klasik lacivert, kırmızı ve beyaz zeminlerde çiçekler ve aksesuarlarla alışılmışın dışına çıkan Navy ile plajların gözde modellerini yarattı.

Bu sene Nelson’da minik bikiniler yine saltanatını sürdürürken, mayolar müthiş bir geri dönüş yaşıyor. Minik bikinilerin yanı sıra düşük belli, ufak şort tipi altlar ve strapless üstlü bikiniler ağırlıklı olarak görülürken, strapless mayolar gözde modeller arasında.2004 katalog çekimlerini Tuba Ünsal, Çağla Kubat, Didem Taslan, Ezgi Karaduman, Saadet Aksoy ve Caroline Bartova ile gerçekleştiren Nelson, 2004 koleksiyonu ile yine moda trendlerini belirliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>