>

KÜLTÜR-SANAT

Alice Müzikali’ne Büyük İlgi

Büyük prodüksiyonlu ilk yerli müzikal...
 
   
 
 
     

BKM, Zorlu PSM ve id ortaklığıyla hayata geçen Alice Müzikali’nin 7 şubat’taki ilk gösteriminin biletleri dün satışa çıktı. Satışa çıktığı an itibariyle büyük bir ilgiyle karşılaşan Alice Müzikali’nin biletleri, 1 saat içerisinde tükendi. Alice’in yeni günlerinin biletleri ise satışa, tükenmeden alın.

“Alice” adıyla sahnelenecek olan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanırken, Ezgi Mola Kraliçe, Enis Arıkan Tavşan, Şükrü Özyıldız Şapkacı, İbrahim Selim Kral, Merve Dizdar ise Kedi rolü ile başrolleri paylaşacak.

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliğinde, Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahnelenecek.

“ALİCE” SAHNE ÜZERİNDEKİ GÖRKEMİYLE SEYİRCİYİ BÜYÜLEYECEK!..

Görkemli sahne tasarımı, müzikleri, kostümleri ve heyecan dolu hikayesi ile izleyicisine görsel bir şölen yaşatacak müzikalin 7 Şubat’taki ilk gösteriminin biletleri satışa çıktıktan 1 saat sonra tükendi. Müzikalin yeni tarihlerdeki biletleri satışa çıktı.

“Ben kimim?” Hangisi gerçek, hangisi sanal?

Kendini yaşadığı hayatın içerisine sıkışmış hisseden Alice, bir mobil uygulamanın çağrısına uyar ve beyaz tavşanı takip ederek sanal bir dünyanın içine dalar.

“Ben Kimim?” sorusuna cevap ararken kendini fantastik bir dünyada bulan Alice, hayal gücü zenginliğiyle bu yeni evrende kendi cesaretini sınayacak, korkularıyla, arzularıyla baş başa kalacaktır.

“Alice” müzikali, gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın, büyüme hikayesidir.

BKM ,Zorlu PSM ve id ve ortak yapımcılığında, dünya sahnelerinin büyük prodüksiyonlarına ev sahipliği yapan Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicisiyle buluşacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>