>

KÜLTÜR-SANAT

Ankara Coffee Festival Başladı!

Bu yıl Dream Sales Machine tarafından 6’ncısı gerçekleştirilen Ankara Coffe Festivali dün Bilkent Center’da başladı.
 
   
 
 
     

Ankaralılar tarafından yoğun ilgi gören festivalde katılımcıları kahve deneyimlerinin yanı sıra bugün ve yarın birçok konser, atölye ve workshop’lar bekliyor.

Keyif ve deneyim alanına dönüşen Ankara Coffee Festivali’nde dün akşam Bülent Ortaçgil sahne alırken bugün ise Ümit Erdal, Dersu, Arubaluba, Müge, Tuğçe Doğu Band ve Melike Şahin yer alıyor. Yarın ise Malabis, Bildiğin Gibi Değil, Yiğitcan Sağır, Seda Savaş, Canavar, Alyork ve Adamlar festivalde kahveseverlerle buluşacak.

Kahveye dair birçok atölye ve workshoplar bu festivalde

Festivalin hafta sonu programında; “Bir Mühendisin Kahve Dükkanı Rüyası, Mine Erhan'la Dünyanın En İyi Kahve Arayışı, Dünyanın Bir Ucunda Başlayan Türk Kahvesi Hasreti, Vadym Granovsskiy ile "Coffee Bayraktars" How Turkish Coffee Fuels Ukrainian Resistance Kahve Sohbetleri, Soner Erdemirci & Hilal Başer Erdemirci ile Farkındalıkla Kahve İçme Sanat, Nisan Ağca ile Mediamarkt Barista ile Kahve Tadımı, Türk Kahvesinin 500 Yıllık Öyküsü ve Yapım Teknikleri, Latte Art Atölyesi ve Türk Kahvesi Atölyesi, Koray Erdoğdu ile Evinin Baristası Ol, Serkan Süzen Kahve ve Kruvasan, Sefer Dağ ve Pelin Gür ile Cold Brew ve Nitro Kahve, Mert Tüzün ile Kahveyi Tatmak ve Koklama üzerine pek çok atölye ve workshop yer alıyor.

Biletler https://www.dsmbilet.com/ adresinde satışa sunuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>