>

KÜLTÜR-SANAT

Armağan Çağlayan Yetenek Avlıyor!

Büyük ödül tam 2 milyon TL...
 
   
 
 
     

Yurtdışında büyük ilgi gören ve pek çok ismin dünya çapında şöhrete kavuşmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor-Türkiye”nin elemeleri başladı. Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’ın ön elemelerini yaptığı “X Factor- Star Işığı” yarışmasında büyük ödül tam 2 milyon TL.

Dünyada İngiltere ve Amerika başta olmak üzere 20’ye yakın ülkede yayınlanan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor- Türkiye” elemeleri başladı. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yarışmanın elemelerine büyük katılım oluyor...

Sabahın erken saatlerinden itibaren elemelerin yapılacağı mekanlara akın eden yarışmacılar, elemeleri geçebilmek için büyük çaba gösteriyor.

Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleşen elemelerde yarışmacıları tek tek dinleyen Med Yapım Genel Müdürü Armağan Çağlayan, “Med Yapım yarışmayı Türkiye’ye getirdi. Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atmaya hazırlanıyoruz. X Factor Türkiye, şimdiye kadar verilen tüm ödüllerin üzerinde, en büyük para ödüllü yarışma olacak. Yarışmanın birincisi tam 2 milyon lira kazanacak. Yarışmaya 16 yaşından 99 yaşına kadar herkes ister tek tek, ister grubuyla katılabilecek” dedi.

X FACTOR-STAR IŞIĞI TURNE TARİHLERİ :

25 EYLÜL 2013 – ANTALYA : GRIDA CITY OTEL
28 EYLÜL 2013 – ESKİŞEHİR : DEDEPARK HOTEL
1 EKİM 2013 – İZMİR : EGE PALAS BUSINESS OTEL
5 EKİM 2013 – İSTANBUL : İSTANBUL BİLEK HOTEL
9 EKİM 2013 – VAN : RESCATE HOTELS
12 EKİM 2013 – BERLİN : TİTANİC COMFORT HOTEL BERLİN MİTTE


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>