>

KÜLTÜR-SANAT

Box Parti Departmanı Sunar!


Box Parti Departmanı 2006 yılından itibaren aktif şekilde elektronik müzik etkinliklerini gerçekleştiren bir grup.
 
   
 
 
     

Sırasıyla Dogzstar,Dirty,Machine,Secret,Indigo,The Pub İzmir,Puhu Ankara,Adrenalin Beach Çeşme gibi mekanlarda partilerini ve logolarını görmek mümkün.

Grup 2009 yılında Box ismini açtıkları mekan ile birlikte almış.Öncesinde Machinekillerz olarak sadece electro ve techno türevleri üzerine yoğunlaşıp daha sonra Box Parti Departmanı ismi ile tüm elektronik müzik severler için her tarz mekanda parti yapmayı tercih etmişler.

Gruba destek verenler ile birlikte bünyesinde 20 den fazla lokal dj , 30 dan fazla yabancı dj barındırıyor.Box Parti Departmanı'nı daha çok elektronik müzik çetesi kategorisine sokabiliriz.

Yaptıkları partilerde ana tema daima iyi ve çeşitli müzik.

Bu akşam grubun ana dj lerinden Burak Taşkıran aka Burax ve De Rien' in performansı Tünel Meydanındaki Lokal in 2. katında sizlerle.

Gruba ait etkinlikleri,parti fotoğraflarını,videoları,müzik kliplerini,elektronik müziğe dair haberleri,prodüksyon ve djlik ile alakalı yenilikleri facebook sayfalarından takip edebilirsiniz.
Ayrıca gezici bir tayfaya sahip olan Boxpd üyeleri her hafta değişik mekanlara gidip o mekanların eğlenceli olup olmadığını twitter adreslerinden an ve an paylaşıyorlar.


Burak Taşkıran & De Rien @ Lokal Tünel (2.kat)
Parti Linki:

http://www.facebook.com/event.php?eid=209341872471083

Müzisyen Link:

Burak Taşkıran aka Burax

www.facebook.xom/buraxmusic

De Rien


http://derienpourrien.blogspot.com/

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>