>

KÜLTÜR-SANAT

BTS WORLD’un Üçüncü Şarkısı “All Night” 21 Haziran’da Yayınlanacak

BTS’den 90’lı yılları hatırlatan bir hip hop şarkısı geliyor...
 
   
 
 
     

Netmarble, BTS WORLD orijinal şarkılarının üçüncüsü olan “All Night (BTS WORLD OST Part.3)” isimli parçanın 21 Haziran 2019 günü yayınlanacağını açıkladı. Dünya çapında 26 Haziran 2019 tarihinde Netmarble tarafından yayınlanacak olan ve büyük bir ilgiyle beklenen BTS WORLD oyunu, oyunculara BTS müzik grubunun menajeri olarak fantastik bir tecrübe yaşama imkanı sunuyor.

“All Night”, 90’ların sakin havasına sahip orta tempolu bir hip hop şarkısına BTS’den RM ve SUGA ile “Lucid Dream” şarkısıyla listeleri altüst eden emo rapçi Juice WRLD eşlik ediyor. Melodik rap olan parçanın yapımcılığını RM, ritimde Pro Era'nın kurucularından ve Bada$$’in "Devastated" gibi meşhur şarkılarının prodüktörü Power Pleasant ile birlikte çalışıyor.

Oyuna özel 3 şarkı

Son parça, BTS WORLD’un orijinal şarkıları “Dream Glow (BTS WORLD OST Bölüm 1)” ve “A Brand New Day (BTS WORLD OST Bölüm 2)”den sonra çıkan üçüncü şarkısı olacak. BTS’den oyuna özel çıkarılacak bütün şarkılar 28 Haziran 2019 tarihinde yayınlanacak.

BTS WORLD hikaye tabanlı bir mobil simülasyon oyunu olup oyuncuları BTS’nin menajeri olarak grubun çıkış yapmadan önceki dönemine götürerek, BTS’yi süper yıldızlara dönüştürme amacı taşıyor.

Oyuncular, oyun boyunca belirli BTS üyelerinin kartlarını seçerek görevleri tamamlayacakları farklı görevler ve süreçlerle karşılaşacaklar. Oyuncular bu kartları toplayıp geliştirerek farklı hikayeler açabilecek ve menajerleri olarak BTS ile farklı birebir etkileşimli içeriklere erişebilecekler.

BTS’yi süper yıldızlara dönüştürecek olan BTS WORLD ana hikayesine ek olarak oyuncular, BTS üyelerinin ana karakterler olduğu farklı hikayeleri de oynayabilecekler. Netmarble, BTS WORLD internet sitesinde bu ayrı hikayeler için başka bir ön gösterim daha yayınladı. RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin ve V’nin olduğu altı hikaye artık mevcut. Jung Kook’a ait olan son hikayenin ön gösterimi ise 22 Haziran’da yapılacak.

Oyun dünya çapında (bazı ülkeler hariç) iOS ve Android cihazlar için çıkartılacak. Daha fazla bilgi için lütfen resmi internet sitesi [https://btsw.netmarble.com] ya da Twitter, YouTube ve Instagram’da BTS WORLD’u takip edin.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>