>

KÜLTÜR-SANAT

Bu kitap okunur...

Türk ve yabancı yazarlar önce internet medya’da sonra yazılı neşriyatta. “Bizim Avrupa – Seçme Yazılar” kitabında buluştular...
 
   
 
 
     
Fransız siyaset bilimcisi, bürokrat, stareteji uzmanı, Prf.Pascal Boniface,
IRIS'te (Uluslararasi ve Stratejik Iliskiler Enstitüsü) Arastirma direktörü ve Nükleer Kulüp sorumlusu Georges Le Guelte gibi uluslararası arenada tanınmış yazarların yanısıra yurt içinden öğretim görevlilerinden, fikir emekçilerinin yazıları ile harmanlanmış kitabta, uluslararası yorum yazılarından, hayatın içinden değişik konular irdeleniyor.

Bizimavrupa.com 2000 yılından bu yana internet gazeteciliğinde çığır açtı. Avrupa’da yaşayan türklere yönelik site uluslararası arenada gönüllü türk-yabancı yazarları biraraya toplamayı başardı ve sonunda çıkardığı “bizimavrupa seçme yazılar” kitabı ile tüm dünyaya yazılı basına neşretti.


Yeniçizgi dağıtımının dağıtıcılığını üstlendiği, bizimavrupa yayıncılığın “ Bizimavrupa seçme yazılar” kitabı kitabçılarda yerini aldı.

Türkiye'nin en çok okunan haber portalı HABERX.COM,
Kadınlara yönelik en çok okunan COSMOTURK.COM, ve
KENTHABER.COM Şebinkarahisar sayfası, haber (editör) portallarının yazarlarından Güven Gürbüz’ün yazılarınında yer aldığı kitapda; Güncel ve uluslararası yorumlarla yazarların görüş ve düşünceleri harmanlanmış.

2000 yılından itibaren yayın hayatını sürdüren bizimavrupa, internet üzerinden, Avrupa’da yaşayan türklere yönelik en önemli sitelerden birisi olma özelliğinide sürdürüyor. Bizimavrupa.com’a yayın hayatından başarılar diliyoruz.

Bizimavrupa seçme yazılar kitabı 15 Ekim’den itibaren tüm kitapçılarda. Siz değerli okuyucularımıza duyurulur.

www.bizimavrupa.com


------------------------------------------------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN OKURLARIMIZ ARMAĞAN KAZANIYOR.

"BİZİM AVRUPA - SEÇME YAZILAR" KİTABINI KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...------------------------------------------------------------------------------

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>