>

KÜLTÜR-SANAT

Buz Devri Macerası Şimdi Çizgi Roman Olarak Karşımızda!

Çocuklar, tatilin son günlerini Buz Devri filminin kahramanlarıyla geçirmeye ne dersiniz?
 
   
 
 
     

Çocukların ve büyüklerin bayılarak izledikleri Buz Devri filminin kahramanları şimdi de birbirinden eğlenceli maceralarıyla çizgi roman olarak karşımıza çıkıyorlar!

Manny, Ellie, Şeftali, Sid, Many ve Diego ve tabii ki Crash ve Eddie’nin maceraları bitmiyor. Her kitapta ayrı bir serüvene çıkan kahramanlarımızın başlarına gelenleri minik okurlar heyecanla okurken Sid’in esprileriyle de bol bol kahkaha atacaklar.

Buz devrinde her zamanki gibi sıradan bir sabahtır. Sid, Many ve Diego gün geçtikçe kalabalıklaşan sürüye yiyecek bulmak için dolaşmaya çıkarlar. Ama Scrat’in palamut tutkusu büyük bir çığın düşmesine sebep olur. Acaba üç arkadaş bu korkunç felaketten kurtulabilecekler midir?

Manny, Ellie’nin doğum günü için romantik planlar yapmıştır, bunun için de Şeftali’yi amcalarına emanet eder! Sid, Diego, Crash ve Eddie, Şeftali’nin en çok kimi sevdiğini kanıtlamak için mücadele etmeye başlarlar... Gelgelelim Şeftali kaza sonucu sıkışıp kalınca, birlikte hareket etmek zorunda kalırlar. Acaba Şeftali’yi sıkıştığı yerden hangi özel yeteneklerini kullanarak çıkaracak ve Many’ye durumu nasıl açıklayacaklardır?

Şeftali’nin arkadaşı Louis, yeraltındaki yuvasını terk eder. Amacı herkesten daha cesur olduğunu kendine kanıtlamaktır. Ancak Louis yeryüzüne çıkar çıkmaz ürkütücü şimşekler ve korkunç bir fırtınayla karşılaşır. Bu sırada imdadına Eddie ve Crash yetişir.

Acaba bu iki hazırcevap ve çılgın arkadaşına ayak uydurmayı başaracak mıdır?

Ve yavru mamut Şeftali, onların imdadına yetişecek midir?

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>