>

KÜLTÜR-SANAT

En Ünlü Bakır Üflemeliler Topluluğu İstanbul’da

Dünyanın en ünlü Klasik müzik topluluklarından biri, 2 milyondan fazla albüm de satmışlar ve 40 yıllık kariyerleri var, İstanbul`a geliyorlar.
 
   
 
 
     

Tüm dünyada 2 milyondan fazla albüm satan, dünyanın en ünlü üflemeli çalgılar grubu Canadian Brass, 20 Ocak’ta İstanbul’a geliyor. Üflemeli çalgılar müziklerini geniş kitlelere ulaştıran ilk grup olarak adını tarihe yazdıran ve dünyanın hemen her ülkesinde Klasik müziği eğlenceye dönüştüren Canadian Brass, 20 Ocak tarihinde Cemal Reşit Rey Konser salonunda sahne alıyor olacak.

130’dan fazla albüm yayınlayan ve uluslararası en ünlü bakır üflemeli çalgılar topluluklarından biri olarak tanınan Canadian Brass, İstanbul’a yenilikçi bir Klasik müzik şöleni getiriyor olacak.

Hepsi birer müzik dehası müzisyenleri Chuck Daellenbach (tuba), Christopher Coletti ve Caleb Hudson (trompet), Achilles Liarmakopoulos (trombon) ve Bernhard Scully (korno) ile sahnede Barok müziklerinden, en ünlü Klasik üflemeli eserlerine, Latin ve caz müziklerinden, Büyük Orkestra Müziklerine ve hatta Broadway ve Pop şarkılarına kadar zengin repertuvarlarıyla hayran bırakıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>