>

KÜLTÜR-SANAT

Gece ile Gündüz Arasında Kalanların Romanı!

Necati Göksel, polisiye romanları alışıldık tarzının dışına çıktığı Metin Kara serisine devam ediyor!
 
   
 
 
     

İlk kez Hayat Askıda romanı ile merhaba dediğimiz Metin Kara bu sefer de Gece Gündüz ile karşımıza çıkıyor.

Polisiye romanların duygudan uzak salt maceracı yapısını kıran ve “Romantik Polisiye” denilebilecek bir tarzla okurlarıyla buluşan Necati Göksel, okurunu Gece Gündüz ile yine hayatı sorgulatan, nefes kesen ve bir o kadar da aşk dolu bir maceraya davet ediyor.

“BAZEN YANLIŞLA DOĞRU ÖYLESİNE YER DEĞİŞTİRİYOR Kİ, YERİNİ BULAMAYAN VİCDAN BOŞLUKTA SALLANIP DURUYOR.”Metin Kara, bir cinayeti yazmak üzere Ege kıyılarında bir sahil kasabasına gider. Sonbaharın renk cümbüşü ve romantik duyguların sağanağında yürürken, birdenbire karmaşık bir entrika ve derin ilişkiler sarmalında bulur kendini.

Karanlık büyüktür. Çamur her yeri kaplamış ve herkese sıçramaya başlamıştır. Çıkışı kendi yüreği ve kendi zekâsıyla bulmak zorundadır. Çünkü insanlar maskelerle dolaşmaktadır.

Gece gündüz, dur duraksız bir koşturmaca başlar. Sevgilisi Selinay, tanıştığından beri kimsesizliğine merhem, çaresizliğine çare olmuştur. Karanlığın kalbine doğru ilerlerken hayatı çirkinlikten kurtaran yegâne şey sevdiği kadının varlığıdır.

Gece Gündüz, Altın Kitaplar etiketiyle tüm kitapçılarda!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>