>

KÜLTÜR-SANAT

‘Genç Bi Şenlik’ İçin Geri Sayım Başladı

21 Yaş altı gençlerin dev buluşması ‘Genç Bi Şenlk’ 04 Mayıs Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta...
 
   
 
 
     

2015 yılından itibaren her yıl binlerce gencin katılımıyla gençlerin vazgeçilmez festivallerinden biri haline gelen “Genç Bİ Şenlik” bu sene de 21 yaş altı gençlere sınırsız eğlence sunmaya hazırlanıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Manga, Edis, Adamlar, Anıl Piyancı, İstanbul Trip ve Haluk Levent’in sahne alacağı şenliğe sayılı günler kaldı.

EN SEVİLEN İSİMLER BU ŞENLİK’TE!

Özellikle Ahbap Platformu ile beraber yaptığı yardımlarla gençlerin de sevgisini kazanan, rock müziğin sevilen ismi Haluk Levent, Türk alternatif rock müziğinin en başarılı gruplarından Manga ve An, Çok Çok, Dudak gibi parçaları, muhteşem sahne şovuyla milyonların kalbinde taht kuran Edis “Genç Bi Şenlik”te hafızalardan silinmeyecek performanslara imza atarak eğlenceyi doruklara taşıyacaklar.

Türkçe rap müziğin yükselen genç yıldızlarından Anıl Piyancı, “Eski Dostum Tankla Gelmiş” ve “Rüyalarda Buruşmuşuz” gibi başarılı işleriyle bağımsız müzik sahnesinin en başarılı isimlerinden biri olan Adamlar ve Türkçe Rap’in sevilen grubu İstanbul Trip, festivalde sahne alacak diğer isimler arasında yer alıyor.

ARALIKSIZ, TÜM GÜN SINIRSIZ EĞLENCE!

Koşanadam organizasyonun düzenlediği, 21 yaş üzerinin katılım sağlamadığı ilk etkinlik olan şenlikte, eğlence 13.00’te başlayıp gün boyu devam edecek. “Genç Bi Şenlik” te birçok eğlenceli etkinlik, VR deneyim alanı, atölye çalışmaları ve sürpriz isimlerle söyleşiler yer alacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>