>

KÜLTÜR-SANAT

Genç Oyuncu Oyunculuk İçin ABD’ye Gidiyor…

Filmsan Vakfı Genel Müdürü Kıvanç Terzioğlu, sektöre yeni bir isim kazandırmak için yola çıktı...
 
   
 
 
     

Başarılı bir oyuncu olma hayaliyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan oyuncu adayı İbrahim Muratoğlu, Filmsan Vakfı Genel Müdürü ve gazeteci Kıvanç Terzioğlu’nun desteğiyle uzun bir sanat yolculuğuna çıktı. Oyunculuktaki hedefinin dünyaya açılıp marka bir isim olmak olduğunu belirten genç oyuncu adayı, kısa yoldan meşhur olup dizi ve filmlerde yer almak yerine, bu yolda eğitimini tamamlayıp, usta isimlerden ders alarak adından söz ettirmek istiyor.

DÜNYAYA AÇILACAK

Genç oyuncu İbrahim Muratoğlu’na en büyük desteği, Filmsan Vakfı Genel Müdürü ve gazeteci Kıvanç Terzioğlu veriyor.

Filmsan Vakfı bünyesinde usta oyuncularla sık sık bir araya gelen ve onların sorunlarının çözümü için çalışan Kıvanç Terzioğlu, genç oyuncu adayı İbrahim Muratoğlu’na verdiği destekle, sanat dünyasına başarılı isimler yetiştirmeyi amaçlıyor.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden eğitim alan ve daha sonra tecrübe kazanmak için dizi ve film setlerinde çalışarak deneyim elde eden İbrahim Muratoğlu, “Bana bu yolda ışık olan ve benim candostum, ağabeyim, arkadaşım,ailem olan; sanat koçluğumu üstlenen ve bana daima ileri gitmem için bilgilerini aktaran değerli ağabeyim Kıvanç Terzioğlu'na sonsuz teşekkür ediyorum' dedi.

Oyunculuk eğitiminin yanı sıra spor yapmayı da ihmal etmeyen yakışıklı oyuncu adayı kendisini oyunculuk dalında daha da geliştirmek için önümüzdeki aylarda İstanbul’da oyunculuk ve şan derslerine başlayacak. İbrahim Muratoğlu yakın zamanda da ABD’ye giderek oyunculuk eğitimini devam ettirecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>